Prawo Pracy dla menedżerów 11.10.2018 Poznań

In
11 października 2018r. – Hotel Moderno**** Poznań, ul. Kolejowa 29 www.hotelmoderno.pl Lokalizacja: GPS N: 52° 23´ 24´´ E: 16° 54´ 14´´ Hotel  Moderno**** usytuowany jest: w pobliżu Dworca Głównego PKP Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz wjazdu na autostradę A2. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00, a kończą o godzinie 16:00. Cena szkolenia wynosi 550 zł brutto. Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i pomocnicze, certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych, przerwy kawowe oraz lunch. Parking przed hotelem bezpłatny (ilość miejsc ograniczona). Parking monitorowany płatny dodatkowo. Cena szkolenia nie obejmuje noclegów. Służymy pomocą w rezerwacji miejsc hotelowych w konkurencyjnych cenach.