Prawo Pracy dla menedżerów 5.12.2018 Łódź

In
Przydatne informacje organizacyjne: 5 grudnia 2018r. – Hotel INESS*** Łódź ul. Wróblewskiego 19/23 www.inesshotel.pl Hotel INESS*** – nowoczesny, klimatyzowany, modernistycznie urządzony, hotel w usytuowany w pobliżu Hali Atlas Arena, Manufaktury i dworca PKP Łódź Kaliska. Hotel usytuowany jest przy trasie E75 Gdańsk – Katowice – Wrocław, blisko Hali Sportowej Atlas Arena i Targów Łódzkich.  Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00, a kończą o godzinie 16.00. Cena szkolenia wynosi 550 zł brutto. Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i pomocnicze, certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych, przerwy kawowe oraz lunch. Parking hotelowy podczas szkolenia bez dodatkowych opłat. Cena szkolenia nie obejmuje noclegów. Służymy pomocą w rezerwacji noclegów.