Obsługa Klienta /
Obsługa Reklamacji
Data i miejsce szkoleniaTytuł szkolenia
23-24.11.2017 rok
WISŁA
Hotel STOK **** SKI&SPA

MISTRZOWSKA OBSŁUGA KLIENTA – NAJWYŻSZE STANDARDY W TRUDNYCH SYTUACJACH

- jak skutecznie odpierać ataki słowne, reagować na krytykę, obiekcje, skargi, pretensje, nieuzasadnione roszczenia Klientów?
23-24.11.2017 rok
WISŁA
Hotel STOK **** SKI&SPA

24.11.2017 rok
Łódź
Hotel Tobaco***

NOWE PRAWO REKLAMACYJNE W SPRZEDAŻY KRAJOWEJ I ZAGRANICZNEJ – ZMIANY Z 2017 ROKU

- jak rozpatrywać reklamacje po nowelizacji? - warsztaty prowadzi Ekspert zaangażowany w prace nad zmianą przepisów.
8.12.2017 rok
Katowice
BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice****

15-16.03.2018 rok
Ustroń
Hotel OLYMPIC****Wellness&SPA

22.03.2018 roku
Centrum Konferencyjne Golden Floor (Millenium Plaza)

21-22.06.2018 rok
Ustroń
Hotel OLYMPIC****Wellness&SPA

NOWE PRAWO REKLAMACYJNE W BRANŻY AUTOMOTIVE

- jak rozpatrywać reklamacje w branży samochodowej zgodnie z nowymi przepisami? - warsztaty prowadzi Ekspert zaangażowany w prace nad nowelizacją

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA PRZEZ TELEFON

- 10 skutecznych zasad budowania relacji z klientem Nowatorskie warsztaty dla działów sprzedaży, obsługi klienta prowadzone przez Olgę Borgieł

PERSWAZYJNA OBSŁUGA KLIENTA PRZEZ TELEFON

- czyli jak wywierać wpływ na kogoś kogo się nie widzi?

PROFESJONALNA OBSŁUGA REKLAMACJI Z ELEMENTAMI NEGOCJACJI

- warsztaty praktyczne

MISTRZ SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

- jak podnieść własną skuteczność i sprzedawać więcej?

Szkolenia z zakresu obsługi klienta i obsługi reklamacji

Na szkoleniach otwartych z zakresu obsługi reklamacji przekazujemy skomplikowaną wiedzę prawną, analizujemy złożone postępowania reklamacyjne zarówno w obrocie profesjonalnym (B2B) jak i konsumenckim (B2C). Oprócz twardej wiedzy prawnej proponujemy udział w warsztatach psychologicznych skierowanych do działów obsługi klienta i działów reklamacji. Wraz z naszymi klientami wypracowujemy wysokie standardy obsługi klienta w trudnych sytuacjach reklamacyjnych, wskazujemy dobre praktyki, uczymy, jak skutecznie odpierać ataki słowne, reagować na krytykę, obiekcje, skargi, pretensje, nieuzasadnione roszczenia Klientów, jak doskonalić standardy pisemnej obsługi reklamacji.