Prawo Celne
Obrót Międzynarodowy
Data i miejsce szkoleniaTytuł szkolenia
24.05.2018 rok
Łódź
Hotel Iness***

NOWE PRAWO REKLAMACYJNE W SPRZEDAŻY KRAJOWEJ I ZAGRANICZNEJ – ZMIANY Z 2017 ROKU

- jak rozpatrywać reklamacje po nowelizacji? - warsztaty prowadzi Ekspert zaangażowany w prace nad zmianą przepisów.
24-25.05.2018 rok

ZASADY WSPÓŁPRACY Z KONTRAHENTAMI CHIŃSKIMI W PRAKTYCE

- bezpieczny import i produkcja, prawne aspekty współpracy, korespondencja biznesowa i negocjacje z Chińczykami - od projektu i kosztorysu przez ofertę, kontrolę produkcji aż po bezpieczną dostawę towaru
25.05.2018 rok
Katowice
BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice****

INCOTERMS 2010® – NAJNOWSZE WERSJE OFICJALNYCH REGUŁ MIĘDZYNARODOWEJ IZBY HANDLOWEJ DO INTERPRETACJI TERMINÓW HANDLOWYCH

- jak zminimalizować ryzyko w eksporcie/imporcie towarów poprzez zastosowanie właściwych reguł?
14.06.2018 rok
Katowice
BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice****

UMOWY W OBROCIE GOSPODARCZYM

- jak pisać i gdzie szukać pułapek w umowach z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi? - z uwzględnieniem zmian z września 2016 roku
14-15.06.2018 rok

TRANSPORT I SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

- minimalizacja ryzyka popełnienia błędu przy zawieraniu umów spedycji, odpowiedzialność spedytora, dochodzenie roszczeń z tytułu umowy przewozu towarów - Konwencja CMR i Prawo przewozowe
15.06.2018 rok
Wrocław
Q Hotel Plus Wrocław****

21-22.06.2018 rok

MISTRZOWSKA OBSŁUGA KLIENTA – NAJWYŻSZE STANDARDY W TRUDNYCH SYTUACJACH

- jak skutecznie odpierać ataki słowne, reagować na krytykę, obiekcje, skargi, pretensje, nieuzasadnione roszczenia Klientów?
11-12.10.2018 rok
Zakopane
Hotel TATRA***Wellness&Spa

KORESPONDENCJA REKLAMACYJNA

- dobre praktyki oraz najczęściej popełniane błędy w komunikacji pisemnej z klientami - poligon umiejętności
11-12.10.2018 rok
Zakopane
Hotel Crocus****Wellness&SPA

EXCEL DLA KUPCÓW I HANDLOWCÓW – POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

- szybkie i sprawne przygotowywanie prostych i skomplikowanych kalkulacji niezbędnych w pracy Działu Handlowego i Zakupów.
18-19.10.2018 rok
Hotel Belweder***** Conference & Spa

DOKUMENTACJA W OBROCIE MIĘDZYNARODOWYM – BŁĘDY W WYPEŁNIANIU DOKUMENTÓW, KOREKTY, KONSEKWENCJE POMYŁEK

- jak unikać błędów w dokumentach celnych skutkujących nieprawidłowymi rozliczeniami należności celno - podatkowych oraz poważnymi konsekwencjami finansowymi dla podmiotów gospodarczych?
18-19.10.2018 rok

TRANSPORT I SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

22-23.11.2018 rok
WISŁA
Hotel STOK****SKI&SPA

EXCEL DLA KUPCÓW I HANDLOWCÓW – POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

22-23.11.2018 rok

MISTRZOWSKA OBSŁUGA KLIENTA – NAJWYŻSZE STANDARDY W TRUDNYCH SYTUACJACH

RÓŻNICE KULTUROWE W BIZNESIE I NEGOCJACJACH MIĘDZYNARODOWYCH

- jak radzić sobie z wielokulturowością w pracy zawodowej, unikać nieporozumień wynikających z różnic kulturowych, zwiększyć efektywność współpracy z partnerami zagranicznymi?

UMOWA AGENCYJNA I DYSTRYBUCYJNA W OBROCIE MIĘDZYNARODOWYM

- zawieranie umów i analiza klauzul kontraktowych

JAPOŃSKA I CHIŃSKA KULTURA BIZNESU

- jak pokonać bariery komunikacyjne i uniknąć nieporozumień w kontaktach i negocjacjach biznesowych z Japończykami i Chińczykami?

MISTRZ SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

SPRZEDAŻ ZAAWANSOWANA – OBRONA CENY WG PAWŁA FORTUNY

SPRZEDAŻ BEZ SPRZEDAWANIA WG PAWŁA FORTUNY

- jak podnieść własną skuteczność i sprzedawać więcej?

Szkolenia z zakresu prawa celnego i obrotu międzynarodowego

Prawo celne i obrót międzynarodowy to skomplikowana dziedzina wymagająca śledzenia zmian w prawie i znajomości rozwiązań praktycznych. Podczas warsztatów prowadzonych przez naszych Ekspertów poznają Państwo zasady skutecznego handlu zagranicznego oraz obowiązujące przepisy prawa z dziedziny obrotu towarowego, przewozu drogowego towarów niebezpiecznych i dochodzenia roszczeń reklamacyjnych w transporcie. Zapraszamy do udziału w naszych otwartych szkoleniach i warsztatach zamkniętych.