Szkolenia dla
Instytucji publicznych
Data i miejsce szkoleniaTytuł szkolenia
19.10.2017 rok
Centrum Konferencyjne Golden Floor (Millenium Plaza)

JAK PROWADZIĆ KSIĄŻKĘ OBIEKTU BUDOWLANEGO I PRAWIDŁOWO UŻYTKOWAĆ NIERUCHOMOŚĆ?

- kontrowersje związane z obowiązkiem prowadzenia KOB, najnowsze wytyczne na 2017 rok - warsztaty
16.11.2017 rok
Best Western Premier Kraków Hotel****

24.11.2017 rok
Łódź
Hotel Tobaco***

8.12.2017
Katowice
BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice****

PUBLIC RELATIONS W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

BUDOWANIE WIZERUNKU PROFESJONALNEGO URZĘDNIKA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA W ADMINISTRACJI

- błędy w obsłudze klienta - jak się ich ustrzec?

PRACOWNICZE OCENY OKRESOWE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

- błędy w ocenianiu ? jak się ich ustrzec?

ZASADY PRAWIDŁOWEGO TWORZENIA KORESPONDENCJI URZĘDOWEJ

- jak unikać błędów przy tworzeniu pism?

STOSOWANIE I INTERPRETACJA PRZEPISÓW ROZPORZĄDZENIA W SPRAWIE WARUNKÓW TECHNICZNYCH, JAKIM POWINNY ODPOWIADAĆ BUDYNKI I ICH USYTUOWANIE

- aktualny stan prawny, interpretacja zapisów

PODZIAŁ WIECZYSTOKSIĘGOWY NIERUCHOMOŚCI

- problematyka prostowania wpisów w Księgach Wieczystych, odłączania części nieruchomości, podziału nieruchomości, wyodrębniania lokali, zakładania nowych ksiąg

Szkolenia dla instytucji publicznych

Ośrodek Szkoleń i Informacji EFFECT z Gliwic jest dostawcą wysokiej jakości usług szkoleniowych nie tylko dla firm komercyjnych, ale także dla administracji publicznej i instytucji. Skutecznie i profesjonalnie rozwijamy umiejętności Urzędników Państwowych w zakresie obsługi Klienta, komunikacji wewnętrznej i interpersonalnej, budowania profesjonalnego wizerunku i PR, pracowniczych ocen okresowych w administracji publicznej i samorządowej. Nasi trenerzy i konsultanci to doświadczeni specjaliści pracujący od lat dla instytucji publicznych różnych szczebli, w tym tych najwyższych, jak Sejm i Senat RP, Kancelarie Prezydenta i Premiera RP, Ministerstw.