LISTA
REFERENCYJNA

Lista referencyjna


0-9 111 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ
2×3 SA
A „Aluprof” SA
„Anwis” A.G. Wiśniewscy Sp.j.
„Aqua” SA
„Ariadna” SA
„Azis” Sp. z o.o.
A NOVO POLSKA Sp. z o.o.
AAM Poland Sp. z o.o.
AARSLEFF Sp. z o.o.
AB logic Sp. z o.o.
Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.
ABC – System Consulting Sp. z o.o.
ABM System Sp. z o.o.
ABRA SA
Abriso Sp. z o.o.
ACNET Sp. z o.o.
Adamed Sp. z o.o.
Adampol SA
Ade Line SA
Adipol Sp. z o.o.
Adler Polska Sp. z o.o.
ADM Szamotuły Sp. z o.o.
ADT Poland Sp. z o.o.
Advanced Solutions International Polska Sp. z o.o.
Aesculap Chifa Sp. z o.o.
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Aga Light SA
Agencja Celna „A-Sped” Jarosław Kraśniewski
Agencja Celna ATM S.C. A. Chwyć, G. Komorowski, H. Serafinowicz
Agencja Celna Complex SAD Małgorzata Sochaj
Agencja Celna Intercło Krzysztof Kupniewski
Agencja Pracy Tymczasowej Personal System Service Robert Socha
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Agencja Rynku Rolnego
Ages Spółka Jawna
AGRECOL Sp. z o.o.
AGRIMPEX „Ewa Piotrów”
Agrimpex Sp. z o.o.
Agrolok Sp. z o.o.
AIB Ślączka, Szpura, Dytko Spółka Jawna
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
Airstal Sp. z o.o.
Ajinomoto Poland Sp. z o.o.
Akademickie Centrum Kliniczne
Szpital Akademii Medycznej w Gdańsku
Akson Spółka Jawna Podjasek-Krysowski
Akzo Nobel Coatings Sp. z o.o.
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.
Alchem Grupa Sp. z o.o.
ALDEC-ADT Sp. z o.o.
Alfa-Logis Sp. z o.o.
Alima-Gerber SA
Alkat Sp. z o.o.
ALPLA NDM Sp. z o.o.
Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
Alpol Gips Sp. z o.o.
Alstom Konstal SA
Alstom Power Sp. z o.o.
ALTRAD – Mostostal Spółka z o.o.
Alucrom Sp. z o.o.
Aluminium Konin-Impexmetal SA
ALUPLAST Sp. z o.o.
Aluprof SA
Ambra SA
Amica Wronki SA
Amtra Sp. z o.o.
Andreas Stihl Sp. z o.o.
Animex – Opolskie Zakłady Drobiarskie SA
Animex Grupa Drobiarska SA z siedzibą w Morlinach
Animex Grupa Drobiarska Spółka z o.o. Suwałki
Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne SA
Antalis Poland Sp. z o.o.
Anwil SA
Apator Metrix SA
Apator Mining Sp. z o.o.
Apator Powogaz SA
APATOR-KFAP Sp. z o.o.
Aperam Stainless Services and Solutions Poland Sp. z o.o.
Apreo Logistics SA
Aquaform Sp. z o.o.
Aquanet SA
Aqua-Sprint Sp. z o.o.
ArcelorMittal – Stainless Service Poland Sp. z o.o.
ArcelorMittal Poland SA
ArcelorMittal Shared Service Centre Europe Sp. z o.o.
ArchiDoc Sp. z o.o.
Arctic Paper Kostrzyn SA
Ardagh Glass SA
AREVA T&D Sp. z o.o.
ARGUS Sp. z o.o.
ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.
Arkas Sp. z o.o.
Arkus & Romet Group Sp. z o.o.
AROT Polska Sp. z o.o.
ARPEX Sp. z o.o.
Artech Polska sp. z o.o.
Art-Glas-Plus Nazarczuk
Artim Sp. z o.o.
ASA Sp. z o.o.
ASCOR SA
ASKO-VOGEL & NOOT Sp. z o.o.
Aspen SA
ATS Stahlschmidt & Maiworm Spółka z o.o.
Auchan Polska Sp. z o.o.
Autoliv Poland Sp. z o.o.
Automatika Usługi Kontrolno-Pomiarowe Sp. z o.o.
Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.
Autosan SA
Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.
Avon Operations Polska Sp. z o.o.
AWA Sp. z o.o.
AWECO Polska Appliance Sp. z o.o. + Sp. k.
Axa-Mag Sp. z o.o.
B „BATO-MECH” Tomasz Kleinschmidt
„Bazaltex” Sp. z o.o.
„Bekpol” Sp. z o.o.
„Belle-Poland” Sp. z o.o.
„Big Star Limited” Sp. z o.o.
„Boloil” SA
Bader Polska Sp. z o.o.
BAFA
Bahlsen Sp. z o.o.
Bakoma SA
Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.
Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o.
Baltic Wood SA
Bałtycki Terminal Zbożowy Sp. z o.o.
Bank Gospodarki Żywnościowej SA
Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.
Barlinek SA
Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.
Basf Polska Sp. z o.o.
Bauma SA
Baumit Sp. z o.o.
BCT-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o.
Be Group Sp. z o.o.
Bee Polska Sp. z o.o.
BEKO SA
BELL P.P.H.U. Krzysztof T. Pałyska
Bellavit Sp. z o.o.
Belma Accessories Systems Sp. z o.o.
Belos-PLP SA
Bericap-Polska Sp. z o.o.
Beskidzka Energetyka SA
Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
Betafence Sp. z o.o.
BETOMAX Polska SA
Bianor Sp. z o.o.
BIC Electric Sp. z o.o.
Bielenda Kosmetyki Sp. z o.o.
Biella Polska Sp. z o.o.
Bielskie Zakłady Obuwia „BEFADO” Sp. z o.o.
Bio Corn Sp. z o.o.
Bioagra-Oil SA
Biogran GmbH Sp. z o.o.
bioMerieux Polska Sp. z o.o.
Bioton SA
BIOWET Puławy Sp. z o.o.
BIS MainServ Sp. z o.o.
BIS Multiserwis Sp. z o.o.
BISK SA
Bispol Sp. z o.o.
Biuro Informacji Kredytowej SA
Biuro Rachunkowe Calendaria Karolina Szwancar
Biuro Rachunkowe Ewa Wieczorek
Biuro Studiów, Projektów i Realizacji „Energoprojekt-Katowice” SA
Black Red White SA
BMW Group Polska
BMW Polska Sp. z o.o.
BOC GAZY Sp. z o.o.
Bodar S.C. Beata Cezary Zemło
Bogatyńskie Wodociągi i Oczyszczalnia SA
BOGL a KRYSL Polska Sp. z o.o.
Bolesław Recycling Sp. z o.o.
Bolesławiecka Fabryka Materiałów Medycznych Polfa SA
BOLIX SA
Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o.
Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o.
Borg Automotive Sp. z o.o.
Boryszew ERG SA
BOS Automotive Products Polska Sp. z o.o.
Boshoku Automotive Poland Sp. z o.o.
BOT Kopalnia Węgla Brunatnego Turów SA
Bowim SA
Braas Polska Sp. z o.o.
Bradas Adam i Jan Tyrała sp. j.
Brembo Poland Sp. z o.o.
Brembo Sp. z o.o.
Brenntag Polska Sp. z o.o.
Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o.
Bridgestone Poznań Sp. z o.o.
Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o.
Browar Belgia Sp. z o.o.
Browar Namysłów Sp. z o.o.
Browar Van Pur Sp. z o.o.
Browary Polskie Brok Strzelec SA
Brüggen Polska Sp. z o.o.
Brugman Fabryka Grzejników Sp. z o.o.
BRW Sp. z o.o.
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
BSK Return SA
Buchen Industrial Services Polska Sp. z o.o.
Buczek-HB Zakład Produkcji Rur Spółka z o.o.
Budimex – Dromex SA
Budimex SA
Budownictwo Naftowe „Naftomontaż” Sp. z o.o. w Krośnie
Budownictwo Urządzeń Gazowniczych Gazobudowa Zabrze Sp. z o.o.
Bujalski Sp. z o.o.
Bulk Cargo-Port Szczecin Sp. z o.o.
Bumar Amunicja SA
Bumar Sp. z o.o.
Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.
BWI Poland Technologies Sp. z o.o. Oddział w Krakowie
BWI Poland Technologies Sp. z o.o. Oddział w Krośnie
Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne „Belma” SA
Bydgoskie Zakłady Sklejek „SKLEJKA-MULTI” SA
Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
BZPG „Stomil” SA
C „Carbo Montaż” Sp. z o.o.
„Carbomech” Spółka z o.o.
„Carina Silicones” Sp. z o.o.
„CER-ROL” Sp. z o.o.
„CONSTAR” SA
C.F. Gomma Polska Sp. z o.o.
Cable Team Poland Sp. z o.o.
Cadbury Polska Sp. z o.o.
Cadbury Wedel Sp. z o.o.
Can Pack Personnel Service Sp. z o.o.
Candy Polska Sp. z o.o.
Cantoni Motor SA
Caparol Polska Sp. z o.o.
Cargill (Polska) Sp. z o.o.
Cargoforte Sp. z o.o.
Cargosped Sp. z o.o.
Carlsberg Polska SA
Cartondruck Polska Sp. z o.o.
Castorama Polska Sp. z o.o.
CAT LC Polska Sp. z o.o.
Cat Polska Sp. z o.o.
CCC Factory Sp. z o.o.
CDM Sp. z o.o.
Cech Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości
Cedat Sp. z o.o.
Celsa Huta Ostrowiec Sp. z o.o.
Cementownia Odra SA
Cemet SA
Centra SA
Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego SA
Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa SA
CENTROZAP SA
Centrozłom Wrocław SA
Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.
Centrum Dystrybucji Wędliny-Drób-Mięso „BALER-POL” Barbara Kapała
Centrum Inkaso S.C.
Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
Centrum Naukowo-Produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej „RADWAR” SA
Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych „SPETECH” Sp. z o.o.
Centrum Techniki Budownictwa Komunalnego Ekotechnika Sp. z o.o.
Centrum Terapii Nerwic Moszna-Zamek
Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal SA
Ceramika Nowa-Gala SA
Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Ceramika Serwis Sp. z o.o.
Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.
Ceramika-Końskie Sp. z o.o.
CERMAG Sp. z o.o.
CERRAD Sp. z o.o.
Cersanit I Sp. z o.o.
Cersanit II SA
Cersanit III SA
Cetus Energetyka Gazowa Spółka z o.o.
Cez Polska Sp. z o.o.
CEZ Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o.
CGR Polska Sp. z o.o.
Chłodnice Nissens Polska Sp. z o.o.
CHORE-TIME EUROPE Sp. z o.o.
Chorzowsko – Świętochłowickie PWiK Sp. z o.o.
Ciech SA
Citroën Polska Sp. z o.o.
Classen-Pol SA
Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o.
CMC Service Sp. z o.o.
CMC Zawiercie SA
CMD Classical Music Distribution S.C.
CNH Polska Sp. z o.o.
Coca – Cola HBC Polska Sp. z o.o.
COLEPCCL Polska Sp. z o.o.
Colex Spółka z o.o.
Colgate Palmolive Halinów (Poland) Sp. z o.o.
Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o.
Colinss Sp. z o.o.
Comfortel Sp. z o.o.
Conbelts Bytom SA
Conkret Sp.j. Z.R. Trejderowscy
Constantia ColorCap Sp. z o.o.
Constantia Teich Poland Sp. z o.o.
Continental Opony Polska Sp. z o.o.
Cooper Standard Automotive Polska Sp. z o.o.
Corning Cable Systems Polska Sp. z o.o.
CRONIMET PL Sp. z o.o.
Crown Plastics Polska Sp. z o.o.
CTL Logistics Sp. z o.o.
Cukiernia „Olanda” Monika Szostek
Cukrownia „Glinojeck” SA
Cukrownia Borowiczki SA
Cukrownia Ropczyce SA
Cynk-Mal SA
Czanieckie Makarony Sp. z o.o.
D „DANKO” Hodowla Roślin Sp. z o.o.
„Dofama Thies” Sp. z o.o.
„Dolina Łąk” Sp. z o.o.
„Drogowa Trasa Średnicowa” SA
„Drumet” Liny i Druty Sp. z o.o.
D&D Resory Polska Sp. z o.o.
D+H Polska Sp. z o.o.
Dade Behring Diagnostics Sp. z o.o.
Dalkia Łódź SA
Dalkia Poznań Zespół Elektrociepłowni SA
Danfoss Sp. z o.o.
Danone Sp. z o.o.
Dantherm Filtration Sp. z o.o.
Dax Cosmetics Sp. z o.o.
Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „Damel” SA
De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Deante Antczak Spółka Jawna
Decora SA
Dekorglass Działdowo SA
DeLaval Operations Sp. z o.o.
DeLaval Sp. z o.o.
Delfo Polska SA
Delphi Poland SA
Demag Delaval Industrial Turbomachinery Sp. z o.o.
Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o.
DERMIKA Sp. z o.o.
Destylarnia Sobieski SA
Destylernia Polmos w Krakowie SA
DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
Diehl Controls Polska Sp. z o.o.
Dolfamex Sp. z o.o.
Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM-LEGMET Sp. z o.o.
Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne „DOZAMEL” Sp. z o.o.
Domex Sp. J. Dorota, Witold Szcześniewscy
Donako SA
Donegal Sp. z o.o.
Doosan Babcock Energy Polska Sp. z o.o.
DOSPEL Sp. z o.o.
Dossche Sp. z o.o.
Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
DROSED SA
Drukarnia Skarbowa SA
DS Smith Polska SA
düfa – Polska Sp. z o.o.
Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.
Dyrup Sp. z o.o.
Dystrybucja Polska Sp. z o.o.
E „Elrow” Sp. z o.o.
„Energetyka” Sp. z o.o.
„Energopomiar” Sp. z o.o.
„Enesta” Sp. z o.o.
„Euroblacha” S.
„Euroserwis” Sp. z o.o.
„Ewico” Sp. z o.o.
E.V.I. Electronics Sp. z o.o.
EADS PZL „Warszawa-Okęcie” SA
East West Spinning Sp. z o.o.
Eaton Automotive Sp. z o.o.
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
European Brakes and Chass Components Poland Spółka Akcyjna
ECKERT AS Sp. z o.o.
Eco Trade Sp. z o.o.
EDF Polska CUW Sp. z o.o.
EDS-Poland Sp. z o.o.
Eko Alu-Miedź Sp. z o.o.
Eko Alu-Miedź Trade Sp. z o.o.
EKOCEM Sp. z o.o.
EKOLAND Sp. z o.o.
EkoNaft Spółka z o.o.
Elbis Sp. z o.o.
Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Elbląskie Zakłady Energetyczne SA
Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.
Elbląskie Zakłady Energetyczne SA
Elda-Eltra Elektrotechnika SA
Electrical Components International Sp. z o.o.
Electrolux Poland Sp. z o.o.
Elektrobudowa SA
Elektrociepłownia „Będzin” SA
Elektrociepłownia „Gorzów” SA
Elektrociepłownia „Kraków” SA
Elektrociepłownia „Zielona Góra” SA
Elektrociepłownia Białystok SA
Elektrociepłownia Chorzów „ELCHO” Sp. z o.o.
Elektrociepłownia EC Nowa Sp. z o.o.
Elektrociepłownia Mielec Sp. z o.o.
Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o.
Elektrociepłownia Starogard Sp. z o.o.
Elektrociepłownia Tychy SA
Elektrociepłownia Zabrze SA
Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o.
Elektrociepłownie Wybrzeże SA
Elektrometal SA
Elektromontaż Kraków SA
Elektromontaż Rzeszów SA
Elektrownia „Kozienice” SA
Elektrownia „Rybnik” SA
Elektrownia „Skawina” SA
ELHAND Transformatory Sp. z o.o.
Eli Lilly Polska Sp. z o.o.
Elita Sp. z o.o.
Elpoautomatyka Sp. z o.o.
ELPOREM Sp. z o.o.
Elsur Sp. z o.o.
ELTECH Zemła Michał
Eltrans Sp. z o.o.
ELZAB SOFT Sp. z o.o.
EMO-FARM Sp. z o.o.
Enea SA
Energa – Operator SA
Energa Elektrociepłownia Kalisz SA
ENERGA Elektrownie Ostrołęka SA
ENERGA Kogeneracja Sp. z o.o.
Energetyka Boruta Sp. z o.o.
Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Wieluń
Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Skierniewice
Energetyka Kaliska-Usługi Techniczne Sp. z o.o.
Energetyka-Dwory Sp. z o.o.
EnergiaPro Koncern Energetyczny SA
ENERGOAPARATURA SA
Energocem Sp. z o.o.
Energoinstal SA
Energomedia Sp. z o.o.
Energomontaż – Południe SA
Energomontaż Chorzów Sp. z o.o.
Enersys Sp. z o.o.
Engas Sp. z o.o.
Engorem Sp. z o.o.
Enion Grupa Tauron SA Oddział w Częstochowie
Enion SA Oddział w Bielsku-Białej
Enion SA Oddział w Będzinie
EPE – Rybnik Sp. z o.o.
EPS System Robert Lipnicki
Er. Si Poland Sp. z o.o.
ERGON POLAND Sp. z o.o.
Ertel Sp. z o.o.
ES – SYSTEM SA
ESSELTE Polska Sp. z o.o.
Euro Dom Grupa Meblowa Sp. z o.o.
Euro – Comfort Sp. z o.o.
Euronaft Trzebinia Sp. z o.o.
Euronit Sp. z o.o.
Europejski Fundusz Leasingowy SA
Eurosoft Sp. z o.o.
EUROSYSTEM Justyna Chmielewska
Eurovia Polska SA
Evonik Carbon Black Polska Sp. z o.o.
F „Fach” SA
„Fameg” Sp. z o.o.
„Famor” SA
„Florian Centrum” SA
F.H.U. „FORMAT” Łapot Bożena
F.P.U. „STAMAR” Tadeusz Pogoda
F.U.H Marigo Marian Bober
Fabryka Aparatury Elektromechanicznej „FANINA” SA
Fabryka Aparatury i Urządzeń „Famet” SA
Fabryka Aparatury Pomiarowej „PAFAL” SA
Fabryka Armatur JAFAR SA
Fabryka Ceramiki Budowlanej Wacław Jopek
Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” SA
Fabryka Firanek „WISAN” SA
Fabryka Kosmetyków „Pollena-Malwa” Sp. z o.o.
Fabryka Kotłów „SEFAKO” SA
Fabryka Maszyn „Tarnów” Sp. z o.o.
Fabryka Maszyn Budowlanych i Lokomotyw „BUMAR-FABLOK” SA
Fabryka Maszyn FAMUR SA
Fabryka Maszyn Górniczych „Pioma” SA
Fabryka Maszyn i Urządzeń „Omag” Sp. z o.o.
Fabryka Maszyn i Urządzeń TAGOR SA
Fabryka Maszyn w Leżajsku Sp. z o.o.
Fabryka Mebli „Bodzio” Bogdan Szewczyk Sp.j.
Fabryka Mebli „Szynaka” Sp. z o.o.
Fabryka Narzędzi „Kuźnia” SA
Fabryka Nici „AMANDA” Sp. z o.o.
Fabryka Obrabiarek „Rafamet” SA
Fabryka Okien i Drzwi „Dziadek” Sp. z o.o.
Fabryka Okuć Meblowych „Stalmot” Sp. z o.o.
Fabryka Osłonek Białkowych „FABIOS” SA
Fabryka Parafin Naftowax Sp. z o.o.
Fabryka Pierścieni Tłokowych „PRIMA” SA
Fabryka Pił i Narzędzi „Wapienica” Sp. z o.o.
Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o.
abryka Plastików Kwidzyn Sp. z o.o.
Fabryka Przewodów Energetycznych SA
Fabryka Samochodów Osobowych SA
Fabryka Silników Elektrycznych „Besel” SA
Fabryka Silników Elektrycznych „Tamel” SA
Fabryka Sprzętu Ratunkowego i Lamp Górniczych „FASER” SA
Fabryka Śrub w Łańcucie „Śrubex” SA
Fabryka Urządzeń Górnictwa Odkrywkowego „Fugo” SA
Fabryka Urządzeń Górniczych „Fugor” Sp. z o.o.
Fabryka Urządzeń Wentylacyjno-Klimatyzacyjnych „Konwektor” Sp. z o.o.
Fabryka Wagonów Gniewczyna SA
Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych „FAGUMIT” Sp. z o.o.
Fabryka Wkładów Odzieżowych „Camela” SA
Fabryka Wodomierzy „Powogaz” SA
Fabryka Zapałek „Czechowice” SA
Fabryki Mebli „FORTE” SA
Fabryki Mebli „Forte” SA
FagorMastercook SA
FAKRO PP Sp. z o.o.
FAM Cynkowanie Ogniowe SA
Famot Pleszew Sp. z o.o.
Farm Frites Poland SA
Faurecia Automotive Polska Sp. z o.o.
Faurecia Fotele Samochodowe Sp. z o.o.
Faurecia Wałbrzych Sp. z o.o.
FAYAT BOMAG Polska Sp. z o.o.
Federal-Mogul Bimet SA
Federal-Mogul Gorzyce SA
FENICE Poland Sp. z o.o.
Ferax-Iril Sp. z o.o.
Ferrero Polska Sp. z o.o.
Ferrostal Łabędy Sp. z o.o.
Ferrox Service Spółka z o.o.
Ferrox Spółka z o.o.
Ferroxcube Polska Sp. z o.o.
Ferrum SA
FF Wisan SA
Fiat Auto Poland SA
Fiat Group Purchasing Poland Sp. z o.o.
Fiat Powertrain Technologies Poland Sp. z o.o.
FIBRIS SA
Fideltronik IMEL Sp. z o.o.
FIN Sp. z o.o.
FINAL SA
Firma „Janeczka” Janina Białas
Firma Handlowa „ARTMAR” Henryka Sieklucka
Firma Handlowa „PRESTO” Dominik Szastak
FHU „Górecki” Bronisław Górecki
FHU Auto-Boss Andrzej Karwala
Firma Roleski Sp.j.
Firma SaMASZ inż. Antoni Stolarski
Firma Usługowa „Iga” Izabela Grabowska
Fischerpolska Sp. z o.o.
Flextronics International Poland Sp. z o.o.
Florad Sp. z o.o.
FLUOR SA
FM Polska Sp. z o.o.
FOMAR BORG AUTOMOTIVE SA
Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o.
Foster Wheeler Energy Fakop Sp. z o.o.
FOTA SA
FPHU „Wiśniowski”
Franke Polska Sp. z o.o.
Frito Lay Poland Sp. z o.o.
Frosta Sp. z o.o.
Fujitsu Siemens Computers Sp. z o.o.
FX Energy Sp. z o.o.
G „Gasket” Sp. z o.o.
„Gates Polska’” Sp. z o.o.
„Geyer & Hosaja” Sp. z o.o.
„GOSREM” Sp. z o.o.
„Górka Cement” Sp. z o.o.
„Grupa Ożarów” SA
G.EN. Gaz Energia SA
Gambit Lubawka Sp. z o.o.
Gas Engineering Jarosław Korczak
Gaz Budowa Sp. z o.o.
Gazomet Sp. z o.o.
Gazomontaż SA
GCB Centrostal Bydgoszcz SA
GCB Centrostal-Łódź SA
Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego SA
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych „Fosfory” Sp. z o.o.
GDF Suez Energia Polska SA
GE Power Controls SA
GEA Technika Cieplna Sp. z o.o.
Geberit Sp. z o.o.
Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.
GEDIA POLAND ASSEMBLY Sp. z o.o.
Gedia Poland Sp. z o.o.
Geiger technologies Sp. z o.o.
General Motors Manufacturing Poland Sp. z o.o.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Geofizyka Kraków Sp. z o.o.
Georyt – Centrum Produkcyjne Sp. z o.o.
Gerlach SA
Gerresheimer Bolesławiec SA
Gestind Poland Sp. z o.o.
Get Sp. z o.o.
Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe w Przeworsku
Geyer & Hosaja Zakłady Gumowe w Mielcu Sp. z o.o.
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA
Gigaset Communications Polska Sp. z o.o.
Gillette Poland International Sp. z o.o.
Gimplast Sp. z o.o.
GINO ROSSI SA
GKN Driveline Polska Sp. z o.o.
Glaspol Sp. z o.o.
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA
Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych GZUT SA
Global Colors Polska SA
Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
Główny Instytut Górnictwa
Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne „EKO-BABICE” Sp. z o.o.
Golpasz SA
Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o.
Gopol Sp.z.o.o.
Gorenje Polska Sp. z o.o.
Gorlickie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego „FOREST” Sp. z o.o.
Gotec Polska Sp. z o.o.
Górażdże Cement SA
Górażdże-Wapno Sp. z o.o.
Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Górnośląska Centrala Zaopatrzenia Medycznego ZARYS Sp. z o.o.
Górnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Górnośląski Bank Gospodarczy SA
Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny SA
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów SA
Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
Grabikowski – Grabikowska PPHU „INEX” Sp.j.
Grass Cavagna Group Polska
Greiner Packaging Sp. z o.o.
Grene Sp. z o.o.
Grodziskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa Sp. z o.o.
Grundfos Pompy Sp. z o.o.
Grupa Kęty SA
Grupa Lotos SA
Grupa Onet.pl SA
Grupa Partner Sp. z o.o.
Grupa Polskie Składy Budowlane SA
Grupa Recyklingowa Pojazdów RECAR Sp. z o.o.
Grupa Żywiec SA
Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.
GS-Hydro Sp. z o.o.
GT Poland Sp. z o.o.
GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.
Guardian Częstochowa Sp. z o.o.
H „Habys” Sp. z o.o.
„Herbapol-Łódź” SA
„HSW” Zakład Ciągarnia Sp. z o.o.
„Huta Pokój Serwis” Sp. z o.o.
„Huta Pokój” SA
„Hydrobudowa Śląsk” SA
H. Cegielski Poznań SA
H.K. Stal-Service PRP Sp. z o.o.
Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.
HALDEX SA
HAND-PROD Sp. z o.o.
Hanplast Sp. z o.o.
Hans Grohe Sp. z o.o.
HARPER TRADE Sp. z o.o.
Harris-Jet – Service Sp. z o.o.
Hasta Sp. z o.o.
Henkel Polska SA
Henri Lloyd Polska Sp. z o.o.
Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.
Hero Polska Sp. z o.o.
Hewlett-Packard Polska Sp. z o.o.
HH Poland SA
Hirschvogel Kotani Poland Sp. z o.o.
HM Helvetia Meble Wieruszów Sp. z o.o.
Hobas System Polska Sp. z o.o.
Hochland Polska Sp. z o.o.
Hochtief Facility Management Polska Sp. z o.o.
Hoerbiger Automotive Sp. z o.o.
Hogg Robinson Polska Sp. z o.o.
Holoserwis Sp. z o.o.
Honda Poland Sp. z o.o.
Hoop Polska Sp. z o.o.
Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Horiba ABX Sp. z o.o.
HÖRMANN Serwis Polska Sp. z o.o.
Hortex Holding SA
HSW – Trading Sp. z o.o.
HSW-Huta Stali Jakościowych Sp. z o.o.
HSW-Zakład Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o.
Huf Polska Sp. z o.o.
Hufgard Optolith Bauprodukte Polska Sp. z o.o.
Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o.
Humax Poland Sp. z o.o.
Hurtap SA
Huta Bankowa Sp. z o.o.
Huta Cynku „Miasteczko Śląskie” SA
Huta Królewska Sp. z o.o.
Huta Łabędy SA
Huta Łaziska SA
Huta Małapanew Sp. z o.o.
Huta Szkła „Czechy” SA
Huta Szkła „Jaroszowiec” Sp. z o.o.
Huta Szkła „Sieraków” SA
Huta Szkła w Jaśle Sp. z o.o.
Huta Zabrze SA
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
Hutmen SA
Huzar Sp. z o.o.
HYDRAPRESS Sp. z o.o.
Hydro Aluminium Chrzanów Sp. z o.o.
Hydrobudowa 6 – SA
Hydrobudowa Service Sp. z o.o.
Hydro-Vacuum SA
Hyundai Motor Poland Sp. z o.o.
HZ „Service” Sp. z o.o.
I „Instanta” Sp. z o.o.
„Ispat Polska Stal” SA
ICN Polfa Rzeszów SA
Icopal SA
ICSO Chemical Production Sp. z o.o.
ICT Poland Sp. z o.o.
Ideal Polska SA
IGLOTEX SA
IMPAQ Sp. z o.o.
Imperial Tobacco Polska Manufacturing SA
Indesit Company Polska Sp. z o.o.
Industrie Maurizio Peruzzo POLOWAT Sp. z o.o.
Indykpol SA
Inergy Automotive Systems Poland Sp. z o.o.
Infonet-GZE Sp. z o.o.
INOFAMA SA
Inova Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
Inowrocławskie Kopalnie Soli „Solino” SA
INSS-POL Sp. z o.o.
INSTAL KRAKÓW SA
Instalatorstwo Elektryczne mgr inż. Andrzej Pruszewicz
Instytut Energetyki Instytut Badawczy
Instytut Farmaceutyczny
Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Instytut Medycyny Pracy w Łodzi im. prof. dr med. Jerzego Nofera
Instytut Nafty i Gazu
Instytut Spawalnictwa
Instytut Technik Innowacyjnych „EMAG”
Instytut Technologii Nafty im. Prof. Stanisława Pilata
Inter Cars SA
Intercell SA
Intermoda SA
International Paper Kwidzyn Sp. z o.o.
Interprint Polska Sp. z o.o.
Intersale Sp. z o.o.
Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.
INTROL SA
Invensys Eurotherm Sp. z o.o.
Invest-Rem SA
IPAK Dariusz Niklas
Ipsen Logistics Sp. z o.o.
ISD Huta Stali Częstochowa Sp. z o.o.
Iskra Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Spółka z o.o.
Isuzu Motors Polska Sp. z o.o.
Italmetal Sp. z o.o.
IT-REM Sp. z o.o.
Izo-Blok Sp. z o.o.
IZOSTAL SA
J „Julex & Spółka” Ewa, Marcin, Maciej Pichur Spółka Jawna
„Jurajska” Spółdzielnia Pracy
Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.
Jago-Pro Sp. z o.o.
JAMA Sp. z o.o.
Janoschka Polska Sp. z o.o.
Jastrzębska Spółka Węglowa SA
Jastrzębska Spółka Węglowa SA KWK „Budryk”
Jastrzębska Spółka Węglowa SA KWK „Jas-Mos”
Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji SA
Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o.
Jednostka Wojskowa 2211 Skwierzyna
Jednostka Wojskowa 2305
Jelcz-Komponenty Sp. z o.o.
Jimmy J. Cichocki, J. Zandberg Sp.j.
Joh. Clouth Composite Technology Sp. z o.o.
Johnson Controls International Sp. z o.o. Building Efficiency
JohnsonDiversey Polska Sp. z o.o.
Joy Maszyny Górnicze Sp. z o.o.
JP Foam Manufacturing Sp. z o.o.
Jysk Sp. z o.o.
JZO Sp. z o.o.
K „Karbon” Zuzanna Iskra-Huzarska
„KLONEX-VCS” PUH Spółka z o.o.
„Koleje Mazowieckie-KM” sp. z o.o.
„Korona” SA
„Krakodlew” SA
„Kuźnia Batory” Sp. z o.o.
K2 Internet SA
Kaczmarek Electric Sp. z o.o.
Kaczmarski Inkasso Małgorzata Kaczmarski
Kaliszanka Sp. z o.o.
Kamieniołomy Świętokrzyskie Sp. z o.o.
Kamis-Przyprawy SA
Kancelaria Radców Prawnych S.C. Magdalena Jarosz & Stanisław Krusz
Kancelaria Radcy Prawnego Jerzy Stopa
Kancelaria Usług Finansowo-Księgowych Sp. z o.o.
Kanlux SA
Kärcher Sp. z o.o.
Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie
Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Katowicki Holding Węglowy SA KWK „Murcki”
Katowicki Holding Węglowy SA.KWK „Mysłowice-Wesoła”
Katowicki Holding Węglowy SA KWK „Staszic”
KAZAR FOOTWEAR Sp. z o.o.
Kea Sp.j. Irena i Bogdan Baszak
Keiper Polska Sp. z o.o.
Kemira Świecie Sp. z o.o.
Keramo-Steinzeug N.V. Oddział w Polsce
Kermi Sp. z o.o.
KFAP-WSK SA
KGHM Polska Miedź SA
KGHM Polska Miedź SA Oddział Wzbogacania Rud w Polkowicach
KGHM Polska Miedź SA Oddział Zakład Hydrotechniczny
KGHM Polska Miedź SA Biuro Zarządu
KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi „Legnica”
KH-Kipper Sp. z o.o.
KIEL Polska Sp. z o.o.
Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych SA
irchhoff Polska Assembly Sp. z o.o.
Kirchhoff Polska Sp. z o.o.
KISAN Sp. z o.o.
KLER SA
KLIMOSZ Sp. z o.o.
Klingspor Sp. z o.o.
KLOSE – Gościcińska Fabryka Mebli Sp. z o.o.
KLOSE – Pomorska Fabryka Mebli Sp. z o.o.
Kludi-Armaturen Sp. z o.o.
Knauf Bełchatów Sp. z o.o.
Knauf Jaworzno III Sp. z o.o.
Kodak Polska Sp. z o.o.
Koelner SA
Kohler+Bovenkamp Polska Sp. z o.o.
Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o.
Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe COGIFER Polska Sp. z o.o.
KOMAGRA Sp. z o.o.
KOMATSU POLAND Sp. z o.o.
Kombinat Koksochemiczny „Zabrze” SA
Komet-Urpol Sp. z o.o.
KOMEX Sp. z o.o.
Kompania Piwowarska SA
Kompania Węglowa SA
Kompania Węglowa SA KWK „Halemba”
Kompania Węglowa SA Oddział KWK „ZIEMOWIT”
Komplet Plus Sp. z o.o.
Komunalna Energetyka Cieplna „Komec” Sp. z o.o.
Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
Koncern Energetyczny Energa SA
Koncern Energetyczny ENERGA SA Oddział w Toruniu
Kongsberg Automotive Sp. z o.o.
KONGSKILDE-POLSKA Sp. z o.o.
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
KÖNIG STAHL Sp. z o.o.
Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o.
Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów SA
KONTAKT-SIMON SA
Kopalnia Granitu „Gniewków” Sp. z o.o.
Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich „Osiecznica” Sp. z o.o.
Kopalnia Piasku „Kotlarnia” SA
Kopalnia Soli „Kłodawa” SA
Kopalnia Surowców Skalnych „Klęczany” Sp. z o.o.
Kopalnia Surowców Skalnych Wisła SA
Kopalnia Wapienia „Czatkowice” Sp. z o.o.
KWB „Konin” SA Zakład Warsztaty Naprawcze w Kleczewie
Walcownia Blach Grubych Batory Sp. z o.o.
Kopex-Famago Sp. z o.o.
Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.
KOSMEPOL Sp. z o.o.
Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego SA
KPM-Meble Kłodzko Sp. z o.o.
Kraft Foods Europe Procurement GmbH (Sp. z o.o.)
Kraft Foods Polska Confectionery Production Sp. z o.o.
Kraft Foods Polska S.A. Oddział „Olza” w Cieszynie
Krajowa Spółka Cukrowa SA w Toruniu
Krajowy Fundusz Kapitałowy SA
Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa SA
Kreis Pack Sp. z o.o.
Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.
KRKA-Polska Sp. z o.o.
Kronodoor PL Sp. z o.o.
Kronoplus Sp. z o.o.
Kronopol Sp. z o.o.
KRONOSPAN PL
KROSGLASS SA
Kross SA
Księgowe24.pl sp. z o.o.
Kulczyk Tradex Sp. z o.o.
Kuvert Polska Sp. z o.o.
Kuźnia Polska SA
KWE-Technika Energetyczna Sp. z o.o.
KWK „Budryk” SA
L Laboratorium Farmaceutyczne Adamed
Laboratorium Kosmetyczne „Joanna” Sp. j. B. Górka, R. Korczak
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris SA
Lacroix Electronics Sp. z o.o.
Lactima Sp. z o.o.
Lafarge Cement Polska SA Cementownia Małogoszcz
Lafarge Cement SA
Lafarge Gips Sp. z o.o.
Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.
Lajkonik Snacks GmbH Spółka Komandytowa
Lakma Strefa Sp. z o.o.
Lambertz Polonia Sp. z o.o.
Lasy Państwowe Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.
Legrand Fael Sp. z o.o.
LG Display Poland Sp. z o.o.
LG Electronics Mława Sp. z o.o.
Lhoist Polska Sp. z o.o.
Libet SA
LIBRA Sp. z o.o.
Liebherr-Polska Sp. z o.o.
Limatherm Sp. z o.o.
Linde Gaz Polska Sp. z o.o.
LINDT & SPRUNGLI (POLAND) Sp. z o.o.
LNB Poland Sp. z o.o.
LOB SA
LOBBE Recycling Sp. z o.o.
Lot Catering Sp. z o.o.
Lotos Asfalt Sp. z o.o.
LOTOS Asfalt Sp. z o.o.
Lotos Czechowice SA
Lotos Kolej Sp. z o.o.
Lotos Oil SA
Lotos Parafiny Sp. z o.o.
LOTOS Serwis Sp. z o.o.
Lotte Wedel Sp. z o.o.
Lu Polska SA
Lubella Sp. z o.o. S.K.A
Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych LIFT SERVICE SA
Lubelski Węgiel „Bogdanka” SA w Bogdance
Lubuskie Zakłady Aparatów Elektrycznych „Lumel” SA
Lubuskie Zakłady Termotechniczne „ELTERMA” SA
Lug Sp. z o.o.
Lurgi SA
Luvena SA
Ł „Łęczyńska Energetyka” Spółka z o.o.
„Łuksja” Spółdzielnia im. gen. Kleeberga
Łódzki Zakład Energetyczny SA
ŁZE – Dystrybucja Sp. z o.o.
M „Malow” Sp. z o.o.
„Małapanew” Maszyny i Konstrukcje Sp. z o.o.
„Marker” Sp. z o.o.
„M-Dent” Ewa i Maryla Maciąg
„Megazec” Sp. z o.o.
„Mokate” SA
„Monnari Trade” SA
„MPC-MCO” Sp. z o.o.
MACO POLSKA Sp. z o.o.
Maco Productions Polonia Sp. z o.o.
Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.
Magna Formpol Sp. z o.o.
Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o.
Mahle Polska Sp. z o.o.
Makro Cash and Carry Polska SA
Malfarb Sp. z o.o.
Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie
Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie
MAMUT Sp. z o.o.
MAN Bus Sp. z o.o.
Manuli Hydraulics Polska SA
Mapei Polska Sp. z o.o.
Marat Sp. z o.o.
Marbet Sp. z o.o.
MARCAR Marceli Grochocki
Marcegaglia Poland Sp. z o.o.
Marflex – M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.
Marley Polska Sp. z o.o.
Mars Polska Sp. z o.o.
Martifer Polska Sp. z o.o.
Marubeni Machinery Distribution Poland Sp. z o.o.
MASPEX – GMW Sp. z o.o. S.K.A
Maspex Sp. z o.o.
Maszyny Elektryczne „Celma” SA
MATERNE – POLSKA Sp. z o.o.
MAXAM Polska Sp. z o.o.
maxit Sp. z o.o.
Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o.
Mazowiecka Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Białystok
Mazowiecka Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Ciechanów
Mazowiecka Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział IT w Warszawie
Mazowiecka Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Operator Systemu Dystrybucyjnego
MC-Bauchemie Sp. z o.o.
mdh Sp. z o.o.
Mebelplast SA
Meblarska Spółdzielnia Pracy „Dąb”
Meble Krysiak Krzysztof Krysiak
Meble WAJNERT Sp.j.
Medana Pharma SA
Media Markt Polska Sp. z o.o.
Megastore.pl SA
Megatem EC-Lublin Sp. z o.o.
Meiko Trans Polska Sp. z o.o.
Melnox Sp. z o.o.
Mennica Polska SA
Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o.
Merlin.PL SA
Messer Polska Sp. z o.o.
Metalodlew SA
Metalplast-System Sp. z o.o.
Metalurgia SA Radomsko
Metro Warszawskie Sp. z o.o.
Metsä Tissue Poland Sp. z o.o.
Metzeler Automotive Profile Systems Polska Sp. z o.o.
MGB METRO Group Buying Polska Sp. z o.o. i Spółka Spółka Komandytowa
MGI Polska Sp. z o.o.
Miasto Konin
Miasto Stołeczne Warszawa
Michael Huber Polska Sp. z o.o.
Michelin Polska SA
Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o.
Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Pile
Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie
Miejska Energetyka Cieplna w Kołobrzegu Sp. z o.o.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.
Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Jeleniej Górze
Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu
Miejski Zakład Zasobów Lokalowych Zakład Budżetowy
Miejski Zarząd Dróg Częstochowa
Miejski Zarząd Dróg i Zieleni w Rzeszowie
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „TERMAL” SA
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA w Tarnowie
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Włocławek
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Białystok
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Chełmie
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu Sp. z o.o.
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Wrocław SA
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zabrzu
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Łódź Sp. z o.o.
MPK Lublin Sp. z o.o.
MPK SA Kraków
MPK Sp. z o.o. Wałbrzych
MPK Sp. z o.o. Wrocław
MPWiK w Lublinie Sp. z o.o.
MPWiK Sp. z o.o. Włocławek
MPWiK Sp. z o.o. Wrocław
MPWiK Sp. z o.o. Żywiec
MPWiK Sp. z o.o. Jaworzno
MPWiK w Lublinie Sp. z o.o.
MPWiK w m.st. Warszawa Spółka Akcyjna
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Kielce
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Spółka z o.o.
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie – Koźlu Sp. z o.o.
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Ministerstwo Środowiska
Minova Arnall Sp. z o.o.
Mittal Steel Poland SA – Oddział w Krakowie
Mittal Steel Poland SA
MK Sp. z o.o.
MK-Mebel M. Piestrzeniewicz, K. Baryła Spółka Jawna
Mleczarnia Turek Sp. z o.o. Zakład w Głubczycach
Model Opakowania Sp. z o.o.
Moeller Electric Sp. z o.o.
Mokate Sp. z o.o.
MONDI BZWP Sp. z o.o.
Monier Sp. z o.o.
MOTO-PROFIL Sp. z o.o.
MPack Sp. z o.o.
MPEC Serwis Południe Sp. z o.o.
MPEC Serwis Północ Sp. z o.o.
MPEC Sp. z o.o.
M-real Polska Sp. z o.o.
MTI – Furninova Polska Sp. z o.o.
MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA
Muehlhan Steel Services Sp. z o.o.
Multifarb Sp. z o.o.
Multistal & Lohmann Sp. z o.o.
Myszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
N „Naftotransrem” Sp. z o.o.
„NBL KOMPOZYTY” Sp. z o.o.
„Nowa Dolina Nidy” Sp. z o.o.
Nadwiślańska Spółka Energetyczna Sp. z o.o.
Nafta-Gaz-Serwis SA
Naftoremont Sp. z o.o.
Narodowy Fundusz Zdrowia
Narodowy Instytut Leków
Natura Sp. j.
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa
NB Polska Sp. z o.o.
Neko energia Sp. z o.o.
Neks Sp. z o.o.
Nemak Poland Sp. z o.o.
Nestle Polska SA Oddział w Kaliszu
Nestle Polska SA Oddział w Poznaniu
NET Marine Marine Power Service Sp. z o.o.
NETIA SA
Newag SA
Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
NextiraOne Polska Sp. z o.o.
NG2 SA
NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
Nida Gips Sp. z o.o. w Gackach
Nidec Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o.
Nina-Serwis Nina Ambroziak
Nissan Poland LTD. Sp. z o.o.
Nitroerg SA
Nitroerg SA Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź SA
Nivea Polska SA
nkt cables Warszowice Sp. z o.o.
Nokia Poland Sp. z o.o.
Noma 2 Sp. z o.o.
Noma Tools Sp. z o.o.
NOMAX Sp. z o.o. PROKSI Biuro Finansowo Księgowe
NOMI SA
NORD GLASS II Sp. z o.o.
Nord Napędy Sp. z o.o.
Nord Partner Sp. z o.o.
Norgips Sp. z o.o. Sp. k.
Novichem Sp. z o.o.
Novol Sp. z o.o.
Nowakowski-Piekarnie Sp. z o.o.
NOWAX Sp. z o.o.
NSK ISKRA SA
NTB Sp. z o.o.
Nutricia Polska Sp. z o.o.
NYCOMED Pharma Sp. z o.o.
Nyska Energetyka Cieplna – Nysa Sp. z o.o.
O „Opa-Carbo” Sp. z o.o.
„Opal” Ryszard Szulc, Wacław Olejniczak Sp.j.
„Orzeł Biały” SA
Oasis East Sp. z o.o.
Oczyszczalnia Ścieków „WARTA” SA
Oczyszczalnia Ścieków Czułów Sp. z o.o.
Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o.
Odlewnia Staliwa „Łabędy” Sp. z o.o.
Odlewnia Żeliwa „Drawski” SA
Odlewnie Polskie SA
O-I Produkcja Polska SA
O-I Sprzedaż i Dystrybucja Polska Sp. z o.o.
OKECHAMP SA
OKFENS Sp. z o.o.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sanok
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART-MILK z siedzibą w Sieradzu
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie
Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne Spółka z o.o.
Olsztyńskie Fabryki Mebli Sp. z o.o.
Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.
Onninen Sp. z o.o.
OPEC Grudziądz Sp. z o.o.
Opera Śląska
Operator Gazociągów Przesyłowych „Gaz-System” SA
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA Oddział w Poznaniu
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA Oddział w Rembelszczyźnie
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA Oddział w Świerklanach
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA Oddział w Tarnowie
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA Oddział we Wrocławiu
Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.
Opoczno I Sp. z o.o.
OPOLGRAF SA
Optex SA
OPTIDENT Spółka Jawna Małgorzata Foubert, Dariusz Stój
OPTIMUS SA
Optopol Technology SA
OPUS Sp. z o.o.
ORAS Olesno Sp. z o.o.
Orbit Gaz Jarosław Szczerba
ORFE SA
ORION Sp. z o.o.
ORLEN Asfalt Sp. z o.o.
Orlen Centrum Serwisowe Sp. z o.o.
Orlen Eko Sp. z o.o.
ORLEN GAZ Sp. z o.o.
Orlen Koltrans Sp. z o.o.
Orlen Laboratorium Sp. z o.o.
Orlen Oil Sp. z o.o.
Orlen Projekt SA
Orlen-Wir Sp. z o.o.
Orzechowskie Zakłady Przemysłu Sklejek
Orzeł Surowce Sp. z o.o.
Ostrzeszowskie Zakłady Chemii Gospodarczej „POLLENA”
Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Samochodów Małolitrażowych „Bosmal”
OTIS Sp. z o.o.
OTOR SILESIA SA
Outokumpu Sp. z o.o.
P „Packprofil” Sp. z o.o.
„Pharma-C-Food” Sp. z o.o.
„PKP Energetyka ” Sp. z o.o.
„PKP Intercity” SA
„POKÓJ” Spółdzielnia Elektrotechniczna
„Polifarb-Łódź” Sp. z o.o.
„Polmos” Lublin SA
„Polsin-Karbid” Sp. z o.o.
„Polskie Huty Stali” SA
„Portos” Renata, Tomasz Szukalscy Sp.j.
„PRYMAT” Sp. z o.o.
„Przewozy Regionalne” Sp. z o.o.
„PZL-Wrocław” Sp. z o.o.
PHU IMAGINA JERZY WRÓBLEWSKI
PHU Polcan Roman Kwiatkowski
PHU Zygmunt Import-Eksport
P.K. „Therma” Sp. z o.o.
PPH „Borpetrol” Ryszard Boroniec
PPH i U „AXIOM” Sp. z o.o.
PPHU „Elester – PKP” Sp. z o.o.
PPHU „Rem-Bud” Sp. z o.o.
PPUP „Poczta Polska” DOP Katowice
PUH „ALTEL” Sp. z o.o.
PUH „Elektryka” S.C. Andrzej Ramus, Leszek Skubida
P.W. „JLT”
P4 Sp. z o.o.
Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa SA
Paccor Polska Sp. z o.o.
Paged Meble SA
Paged Meble SA w Jasienicy
Paged-Rzeszowskie Fabryki Mebli SA
PAK Centrum Badań Jakości Sp. z o.o.
Pantra Stefan Dołomis Sp.j.
PPUP „POCZTA POLSKA”
Papyrus Sp. z o.o.
Paradyż Sp. z o.o.
Paroc Polska Sp. z o.o.
Paroc Trzemeszno Sp. z o.o.
Partner Elektra Sp. z o.o.
Partner Serwis Sp. z o.o.
PAS Polska Sp. z o.o.
Patentus SA
Paulmann Oświetlenie Sp. z o.o.
PCC Autochem Sp. z o.o.
PCC Rail Szczakowa SA
PCC Rokita SA
PCC Synteza SA
PCC Węglopochodne Sp. z o.o.
Pentair Poland Sp. z o.o.
Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
PER-EKO Sp. z o.o.
Perła-Browary Lubelskie SA
PERN „Przyjaźń” SA
Perun SA
Petro EnergoRem Sp. z o.o.
Petro Remont Sp. z o.o.
Petrochemia – Blachownia SA
Petrolot Sp. z o.o.
PETRONAFT Sp. z o.o.
Petronas Lubricants Poland Sp. z o.o.
Peugeot Polska Sp. z o.o.
Pfleiderer Grajewo SA
PGE Dystrybucja Łódź-Teren SA
PGE Dystrybucja SA Oddział Warszawa
PGE Dystrybucja Zamość Sp. z o.o.
PGE Elektrociepłownia Lublin-Wrotków Sp. z o.o.
PGE Elektrownia „Opole” SA
PGE Elektrownia Turów SA
PGE Energia Odnawialna SA
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA Oddział Elektrociepłownia Kielce
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA Oddział Elektrociepłownia Rzeszów
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA Oddział Elektrownia Bełchatów
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA z siedzibą z Bełchatowie Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów
PGE Kopalnia Węgla Brunatnego „Turów” SA
PGE Lubelskie Zakłady Energetyczne SA
PGE Zamojska Korporacja Energetyczna SA
PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra SA
PGNiG SA w Warszawie Oddział Sanocki Zakład Górnictwa Nafty i Gazu
PGNiG SA w Warszawie Oddział Zielonogórski Zakład Górnictwa i Gazu
PGNiG SA Warszawa Regionalny Oddział Przesyłu w Tarnowie
Philip Morris Polska SA
Philips Lighting Farel Mazury
Philips Lighting Pabianice SA
Philips Lighting Poland SA Oddział Pabianice
Philips Polska Sp. z o.o.
Phoenix Pharma Polska Sp. z o.o.
PHP Mercus Sp. z o.o.
PHU „Deftrans” Sp. z o.o.
PHU „Metale” SA
PHW Levant Kasem Bahloul
Phytopharm Klęka SA
Piecexport-Piecbud SA
Pilkington Automotive Poland
Pilkington Polska Sp. z o.o.
Pirelli Polska Sp. z o.o.
PKE SA Elektrownia Łaziska
PKP Cargo SA
PKP Cargo SA Zakład Przewozów Towarowych w Rybniku
PKP Cargo SA Zakład Taboru w Białymstoku
PKP Cargo SA Zakład Taboru w Olsztynie
PKP Energetyka SA
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.
PKP PLK SA Centrum Diagnostyki
PKP PLK SA Zakład Linii Kolejowych w Lublinie
PKP Polskie Linie Kolejowe SA Centrala
PKP Polskie Linie Kolejowe SA Centrum Diagnostyki i Geodezji Warszawa
PKP Polskie Linie Kolejowe SA Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku Kamienna
Plastal Sp. z o.o.
PLASTIQUE Sp. z o.o.
Pliva Kraków Zakłady Farmaceutyczne SA
POCH SA
Podravka Polska Sp. z o.o.
Pojazdy Specjalistyczne Zbigniew Szczęśniak Sp. z o.o.
Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz SA
Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
Polam-Rem SA
Polar SA
Polfer Podzespoły Indukcyjne Sp. z o.o.
Polifarb Cieszyn-Wrocław SA
Poligrafia Piotr Lorek
Poligrafia SA
Polimex-Mostostal SA
Polish Energy Partners SA
Politechnika Częstochowska
Politechnika Opolska
Politechnika Warszawska
POLKOMTEL SA
Polmer Sp. z o.o.
Pol-Miedź Trans Sp. z o.o.
Polmo Łomianki SA
Polmos Żyrardów Sp. z o.o.
Polplast Polska Sp. z o.o.
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
Polska Grupa Energetyczna SA
Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o.
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA
Polski Koks SA
Polski Koncern Mięsny Duda SA
Polski Koncern Naftowy ORLEN SA
Polski Ogród Sp. z o.o.
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie Oddział w Sanoku
Polskie Huty Stali SA
Polskie Koleje Państwowe SA Centrala
Polskie Kruszywa Sp. z o.o.
Polskie Sieci Elektroenergetyczne – Centrum SA
Polskie Sieci Elektroenergetyczne – Zachód SA
Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA
Polskie Towarzystwo Finansowe SA
Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. Mielec
Pol-Skone Sp. z o.o.
Polsnack Sp. z o.o.
Polspan Sp. z o.o.
Południowy Koncern Energetyczny SA Elektrownia Jaworzno III
Południowy Koncern Energetyczny SA Elektrownia Siersza
Południowy Koncern Węglowy SA
Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Olsztynie
Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku
Pomorski Operator Systemu Dystrybucyjnego Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Gazu w Gdańsku
Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.
Ponar Silesia SA
PONAR Wadowice SA
Pool-Spa Sp. z o.o.
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
PORT LOTNICZY Wrocław SA
PORTA KMI POLAND Sp. z o.o.
Poszukiwania Naftowe „Diament” Sp. z o.o.
Poszukiwania Nafty i Gazu „Nafta” Sp. z o.o. w Pile
Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło Sp. z o.o.
Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków Sp. z o.o.
Poszukiwanie Nafty i Gazu Jasło Sp. z o.o. Oddział Naftgaz w Wołominie
Powiatowy Urząd Pracy Świebodzin
Powiatowy Urząd Pracy Bytom
Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA
Powszechne Towarzystwo Emerytalne Kredyt Banku SA
Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA
Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych Pegaz Sp. z o.o.
PP HELLENA SA
PPG Polifarb Cieszyn SA
PPH Latex Groehl Gerard
PPHU „Ecobet” Sp. z o.o.
PPHU „Partner” Pyrak Maciej
PPHU Duda-Bis Sp. z o.o.
PPUH „Sun Garden” Sp. z o.o.
PPUH Energomedia Sp. z o.o.
PPUS „KMP” Marcin Piotrowski
Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o.
Praxair Polska Sp. z o.o.
PRE Elektromontaż – Południe Sp. z o.o.
Premium Foods SA
Press-Glas SA Nowa Wieś
PRESS-GLAS SA Oddział w Radomsku
Press-Glas SA Oddział w Tychach
Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o.
Produkcyjno-Usługowa Spółdzielnia Pracy „ZAKREM”
Profesjonalna Agencja Ochrony „Cobra-Południe” Sp. z o.o.
PROFIM Sp. z o.o.
Projekty Personalne Małgorzata Parzelska
Proma Polska Sp. z o.o.
Pronar Sp. z o.o.
Próchnik SA
PRPH RCRemo Sp. z o.o.
Pruftechnik-Wibrem Sp. z o.o.
PRUMEL Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo „HAK” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo „LABTAR” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo „OPA LABOR” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Annex Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów Altech Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z o.o. Świecie
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów SA
Przedsiębiorstwo Chemiczne Cheman SA
Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Energetyczne „MEGAWAT” Sp. z o.o.
PEC Jastrzębie Zdrój
PEC w Ciechanowie Spółka z o.o.
PEC „Legionowo” Spółka z o.o.
PEC Gliwice Spółka z o.o.
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno-Ściekowej „Enwos” Sp. z o.o.
PEC Katowice SA
PEC Sp. z o.o. Bytom
PEC Sp. z o.o. Oświęcim
PEC Sp. z o.o. Tychy
PEC Sp. z o.o. w Grajewie
PEC SA w Wałbrzychu
PEC Sp. z o.o. Bełchatów
PEC Sp. z o.o. Stargard Szczeciński
PEC w Dąbrowie Górniczej
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa SA
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Radomsko
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zamość
Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne „Bazalt” SA w Wilkowie
Przedsiębiorstwo Handlowe „Alfa-Elektro” Sp. z o.o.
PHU „ENERGOKRAK” Sp. z o.o.
PHU „Eurostal – Metale” SA
PHU „Stasiewicz Krzysztof”
PHU Artur Sieklucki
Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Cenzin Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Energetyki i Przemysłu „Remak-Rozruch” SA
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe RemWil Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Kompleksowej Obsługi Bocznic Kolejowych „Petkol” SA
Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki „Carboautomatyka” SA
PKM Gliwice
PKM Katowice Sp. z o.o.
PKM Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój
PKS Connex Mielec Sp. z o.o.
PKS Leszno Sp. z o.o.
PKS w Ciechanowie SA
PKS w Łukowie SA
Przedsiębiorstwo Kruszyw Lekkich „Keramzyt” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacyjnych „Izolacja-Matizol” SA
Przedsiębiorstwo Materiałów Ogniotrwałych Komex Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Napraw Taboru Kolejowego PTK TABKOL SA
Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”
PPKS Włocławek
PPKS Ostrów Wielkopolski
PPKS w Kaliszu
Przedsiębiorstwo Polsko-Austriackie PUH „FRAPOL” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki „PIA-ZAP” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcji Przemysłowej M.D.M. Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych „Kruszgeo” SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral” Józef Koral sp. j.
Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych „KRUSZBET” SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych w Rzeszowie Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcji Sorbentów i Rekultywacji „ELTUR – WAPORE” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe DGS Sp. z o.o.
PPUH EKO-ENERGIA Sp. z o.o.
PPH „EWA” SA
PPH „Prefabet Bielsko-Biała” Sp. z o.o.
PPH „Utex” Sp. z o.o.
PPHU „Chemoservis-Dwory” Sp. z o.o.
PPHU „Mechanik” Krzysztof Jaworski
PPU „WAR-NO” Sp. z o.o. w Krakowie
Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Instalprojekt Holding Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów „Prefabet-Kurzętnik” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar SA
Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego „GRYF” SA
Przedsiębiorstwo Przemysłu Fermentacyjnego AKWAWIT S.A.
Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego „PEPEES” SA w Łomży
Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Przemysłowych i Konsultingu „KOPEX-Engineering” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „ERBUD” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Remontowo – Produkcyjne „ZK-REM” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Remontowo-Regeneracyjne Zespołu Elektrociepłowni Bielsko-Biała Energoservice Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji „Chemorozruch” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów SA
Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Hydropol-Dekor Sp. z o.o.
PRK w Krakowie SA
Przedsiębiorstwo Robót Remontowych „Energorem” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Serwisowe Zespołu Elektrociepłowni Wrocław Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych EL PAK Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ENERGOTERM Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe „TRANSHAND” Sp. z .o.o.
PTK „Koltar” Sp. z o.o.
PTK Zakład Napraw i Utrzymania Taboru Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usług Inżynierskich „Rialex” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych Kolprem Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usług Przeładunkowo-Składowych „Chemiki” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usługowe „BHM-3″ Henryk Szilistowski
PUH DOM-EL III Sp.
PUH „ARDEK” Arkadiusz Kaczmarek
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „ELTUR-SERWIS” Sp. z o.o.
PUPH „Dźwig-Service” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wdrożeń Techniki Kotłowej „Termo-Tech” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DEFRO” Robert Dziubeła
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Mada” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MONTEX” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Vitpol” Przygodzki Józef ZPChr.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BEST Sp. j.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe M&M S.C.
PWiK „NYSA” Sp. z o.o.
PWiK Sp. z o.o. Gliwice
PWiK Sp. z o.o. Jarocin
PWiK Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza
PWiK Sp. z o.o. Konin
PWiK Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski
PWiK Sp. z o.o. Starachowice
PWiK Sp. z o.o. Ruda Śląska
PWiK Sp. z o.o. Gdynia
PWiK w Bolesławcu Sp. z o.o.
PWiK w Jarosławiu Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Remontów i Inwestycji „Remzap” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych „Odra” SA
Przedsiębiorstwo Zagraniczne Cormay
Przedsiębiorstwo Zagraniczne ZPChr. MAZUR-TOM KRYSTYNA JURCZYK
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego „CEFARM”
Przetwórstwo Owoców i Warzyw „Prospona” Sp. z o.o.
Przetwórstwo Rybne ŁOSOŚ Sp. z o.o.
Przewozy Regionalne Sp. z o.o.
Przędzalnia „Zawiercie” SA
PSE Operator SA
PTK Infrastruktura SA w Rybniku
PTS Plast-Smerczek Sp. j.
PZL-Wrocław Sp. z o.o.
Q QPERFEKT Krzysztof Paul
Quin Polska Sp. z o.o.
R „Radpak” Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.
„Remco” Sp. z o.o.
„Roldrob” SA
R&G Plus Sp. z o.o.
R.R. Donnelley Poland Sp. z o.o.
RABBIT Sp. z o.o.
Radomska Fabryka Farb i Lakierów SA
Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego
Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.
Rafako SA
Raf-Energia Sp. z o.o.
Rafineria Trzebinia SA
Rail Polska Sp. z o.o.
Rail Polska Sp. z o.o.
RCEkoenergia Sp. z o.o.
Re Alloys Sp. z o.o.
Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o.
RECTOR Polska Sp. z o.o.
Redan SA
Reederei Strahlmann Branch Office Szczecin Sp. z o.o.
Reflex-Polska Sp. z o.o.
Regenersis (Warsaw) Sp. z o.o.
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie
Aluprof System Czech s.r.o.
RPWiK Sosnowiec
RPWiK w Katowicach
RPWiK Sp. z o.o. Chrzanów
Relpol SA
REMAG SA
Remco Sp. z o.o.
REMO Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Zbigniew Kaczuba
REMONDIS Sp. z o.o.
Remsod Sp. z o.o.
REMY AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o.
Remy Sp. z o.o. Głogów
Renault Polska Sp. z o.o.
Renevis Sp. z o.o.
Rettig Heating Sp. z o.o.
Rigips Polska-Stawiany Sp. z o.o.
Röben Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.
Rockwool-Polska Sp. z o.o.
Rokita-Agro SA
Roldrob SA
Rolnicza Spółdzielnia Mleczarska „Rolmlecz”
ROSTI (POLSKA) Sp. z o.o.
Roto Frank Sp. z o.o.
RR Donnelley Starachowice Sp. z o.o.
Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
RUN-Chłodnia we Włocławku Sp. z o.o.
RUUKKI Polska Sp. z o.o.
RWE Polska SA
Rybnicka Fabryka Maszyn „RYFAMA” SA
Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska „RESMLECZ”
Rzeszowski Zakład Energetyczny SA
S Sante” A. Kowalski Sp.j.
„Sempre Farby” Sp. z o.o.
„Serwis Mazowsze” Sp. z o.o.
„Społem” Poznańska Spółdzielnia Spożywców
„Stabil” Biuro Rachunkowe Doradca Podatkowy
„Stalco Industries” Sp. z o.o.
„StalFa” Sp. z o.o.
„STALPROFIL” SA
„STRADOM” SA
„Superfish” SA
Saint-Gobain Isover Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain Abrasives Sp. z o.o.
Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain Glass Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain Weber Terranova Sp. z o.o.
Sambud-2 K. Stępak i Wspólnicy Sp.j.
Sambud-2 Sp. z o.o.
Samindruk Sp. z o.o.
Saminex Sp. z o.o.
Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o.
SANDVIK Mining and Construction Sp. z o.o.
Sanfarm Sp. z o.o.
SANIT Sp. z o.o.
Sanitec Koło Sp. z o.o.
Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego „Stomil Sanok” SA
Sanofi-Aventis Sp. z o.o.
Sante A. Kowalski Sp.j.
Sanwil Polska Sp. z o.o.
Sapa Aluminium Sp. z o.o.
SAPPI EUROPE (POLSKA) Sp. z o.o.
Sara Lee Apparel Polska Sp. z o.o.
Sarens Serwis Sp. z o.o.
Sauer Danfoss Sp. z o.o.
Saur Neptun Gdańsk SA
Savia SA
SBM Sp. z o.o.
SCA Hygiene Products Sp. z o.o.
SCANAQUA Sp. z o.o.
SCANCLIMBER Sp. z o.o.
Scandinavian Tobacco SA
SCANIA POLSKA SA
Scania Production Słupsk SA
Schenker Sp. z o.o.
SCHMIDT Polska Sp. z o.o.
Schöck Sp. z o.o.
Schwarte-Milfor Sp. z o.o.
SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.
Seamor International LTD Sp. z o.o.
SECO/WARWICK SA
Security System Integration SA
Segu Polska Sp. z o.o.
Selena SA
Sempre Farby Sp. z o.o.
SERTOP Sp. z o.o.
Serwis Mazowsze Sp. z o.o.
Serwis Wrocław Sp. z o.o.
Severstallat Silesia Sp. z o.o.
SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
SEWS-POLSKA Sp. z o.o.
SFB Polska Sp. z o.o.
Siemens Sp. z o.o.
Sieper Sp. z o.o.
SIGMA SA
SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.
Sila Poland Sp. z o.o.
Sileman Sp. z o.o.
Sils Centre Gliwice Sp. z o.o.
Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.
SIPMA SA
Sirius Polska Sp. z o.o.
SIROCCO Polska Sp. z o.o.
Sitech Sp. z o.o.
SITS Sp. z o.o.
SK Eurochem Sp. z o.o.
SKF Polska SA
Sklepy Komfort SA
SKODA AUTO POLSKA SA
Slag Recycling Sp. z o.o.
Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu „Balcerzak i Spółka” Sp. z o.o.
Służba Wywiadu Wojskowego
Soda Polska Ciech Sp. z o.o.
Sohbi Craft Poland Sp. z o.o.
Sokółka Okna i Drzwi SA
Solar Company Ltd. Sp. z o.o.
Solaris Bus & Coach SA
Solid Logistics Sp. z o.o.
Sonel SA
Sonoco Poland-Packaging Services Sp. z o.o.
Sony Poland Sp. z o.o.
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO HESTIA SA
Sopro Polska Sp. z o.o.
SORAYA SA
SOTERIS.PL Klaudiusz Glomb
SPOKEY Sp. z o.o.
Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców
Spotline Sp. J. Mariusz Sroczyński i Spółka
Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK
Spółdzielcze Zakłady Piekarsko-Ciastkarskie MAMUT
Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Górnik”
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Karolina”
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Miechowice”
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Radogoszcz-Wschód”
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ugorek”
Spółdzielnia Mieszkaniowa przy Politechnice Śląski
Spółdzielnia Mleczarska „Kurpie”
Spółdzielnia Mleczarska „Ostrołęka”
Spółdzielnia Mleczarska Ryki
Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu
Spółdzielnia Pracy „Cukry Nyskie”
Spółka Energetyczna „Jastrzębie” SA
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SA
Sprick Rowery Sp. z o.o.
SSC Artykuły Sportowe Sp. z o.o.
Stacja Obsługi Samochodów W. Biesiadecki, Cz. Filosek Sp.j.
STACO Polska Sp. z o.o.
STALBUD Tarnów Sp. z o.o.
Stalco Industries Sp. z o.o.
StalFa Sp. z o.o.
Stalprodukt SA
Stalprodukt Serwis Sp. z o.o.
STALPROFIL SA
Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
STEICO SA
Stena Sp. z o.o.
Stena Złomet Sp. z o.o.
Stiebel Eltron-Polska Sp. z o.o.
Stock Polska Sp. z o.o.
Stocznia Marynarki Wojennej
Stolarstwo Janusz Urzędowski
Stolbud Włoszczowa SA
Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA
Stora Enso Poland Sp. z o.o.
Stp Elbud Sp. z o.o.
Strabag Sp. z o.o.
STRABAG Sp. z o.o.
STRADOM SA
Sulimar Sp. z o.o.
Sun-Farm Sp. z o.o.
Superfish SA
Sutco-Polska Sp. z o.o.
Swedwood Poland Sp. z o.o.
Synthos Dwory 7 sp. z o.o.
Synthos Dwory Sp. z o.o.
Synthos SA
System Gazociągów Tranzytowych EuRoPol GAZ SA
Systemy Alarmowe i Pomiary Mariusz Gomulec
Systemy i Technologie Sp. z o.o.
Systemy Polimeryczne Barre Thomas Poland Sp. z o.o.
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
Szpital Miejski Sp. z o.o.
Szpital Powiatowy im. Matki Teresy z Kalkuty
Szpital Specjalistyczny Prabuty
Szpital Wojewódzki Opole
Ś Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych „POLMOS” SA
Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu
Śląskie Centrum Logistyki SA
Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej ARMAK Sp. z o.o.
Śląskie Zakłady Przemysłu Wapienniczego „OPOLWAP” SA
Śrubena Unia SA
Światło System PLEXIFORM
Światowid-AGD Sp. z o.o.
T „Tabor Szynowy” Opole S.A.
„Tajfun” Grzegorz Mularczyk
„TEXTON” SA
„Timken Polska” Spółka z o.o. w Sosnowcu
„Topex Sp. z o.o.” Sp. k.
„Toruń-Pacific” Sp. z o.o.
„TRANSGAZ” SA
T & P Polska Sp. z o.o.
Tabor Szynowy Opole SA
Tajfun Grzegorz Mularczyk
Takata-Petri Parts Polska Sp. z o.o.
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” SA
Tarcopol Spółka z o.o.
Tauron Ciepło SA
Tauron Dystrybucja SA
Tauron Ekoenergia Sp. z o.o.
Tauron Polska Energia SA
Tauron Wytwarzanie SA
TBMECA Poland Sp. z o.o.
Tchibo Warszawa Sp. z o.o.
Tech Data Polska Sp. z o.o.
Tech-Ceram Sp. z o.o.
TEHAND Sp. z o.o.
Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o.
Telefonia Dialog SA
Tele-Fonika Kable SA
Tele-Radiotechnika Wojciech Fiłon
Teleskop Sp. z o.o.
Telestar Electronics Ltd Sp. z o.o.
Telewizja Polska SA – Biuro Reklamy
Temer Sp. z o.o.
Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.
TEXTON SA
Tezet Gaz Movement SA
TEZET Sp. z o.o.
TFP Spółka z o.o.
TGM Sp. z o.o.
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.
ThyssenKrupp Energostal SA
TI Poland Sp. z o.o.
TIBNOR Sp. z o.o.
Tikkurila Polska SA
TIM SA
Timac Agro Polska Sp. z o.o.
TIMEX SA
Timken Polska Sp. z o.o.
TKT Engineering Sp. z o.o.
TNT Express Wordwide (Poland) Sp. z o.o.
Topex Sp. z o.o. Sp..k.
TOREX Sp. z o.o.
Torsystem Butzbach Service Sp.j.
Toruń-Pacific Sp. z o.o.
Toruńska Energetyka Cergia SA
Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.
Toruńskie Zakłady Urządzeń Okrętowych „TOWIMOR” SA
TOSKA Sp. z o.o.
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Złotnicki” Sp. z o.o.
Tower Automotive Polska Sp. z o.o.
Track Tec KolTram Sp. z o.o.
Trakcja – Tiltra SA
Tramwaje Śląskie SA
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Transbit Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
TRANSGAZ SA
Transport-Metalurgia Sp. z o.o.
Trans-Wiert Sp. z o.o.
Trasko-Inwest Sp. z o.o.
Trax – BRW Sp. z o.o.
Trelleborg Automotive Poland Sp. z o.o.
Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.
TRI (Poland) Sp. z o.o.
Triumph International Polska Sp. z o.o.
TRW Braking Systems Polska Sp. z o.o.
TRW Polska Sp. z o.o.
TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.
TSAM Sp. z o.o.
TTcomm SA
TTE Polska Sp. z o.o.
Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
TurboCare Poland SA
Tymbark SA
Tymbark-MWS Sp. z o.o. S.K.A
U UGINE & ALZ Polska Sp. z o.o.
UNIA-FAMAROL Sp. z o.o.
UNIGLOB Sp. z o.o.
Unilever Polska SA
Union-Vis Sp. z o.o.
UNIQ Lisner Sp. z o.o.
Uniserv Budownictwo Przemysłowe SA
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Uniwheels Production (Poland) Sp. z o.o.
Ursa Polska Sp. z o.o.
Urząd Dozoru Technicznego
Urząd m. st. Warszawy
Urząd Miasta Katowice
Urząd Miejski w Bytomiu
Urząd Miejski w Zabrzu
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Urzędowski Sp. z o.o.
US Pharmacia Sp. z o.o.
Usługi Techniczne „MOTONAFT” Sp. z o.o.
USP Zdrowie Sp. z o.o.
Ustronianka Sp. z o.o.
Uzdrowisko Kołobrzeg SA
V „Vetoquinol Biowet” Spółka z o.o.
„Volkswagen” Poznań Sp. z o.o.
V&S Luksusowa Zielona Góra SA
Valeo Autosystemy Sp. z o.o.
Valeo Eletric & Electronic Systems Sp. z o.o.
Valvex SA
Van Pur SA
Variant SA
Vattenfall Business Services Poland Sp. z o.o.
Vattenfall Distribution Poland SA
Vattenfall Heat Poland SA
Veka Polska Sp. z o.o.
Vena Pro Sp. z o.o.
Vertex Sp. z o.o.
Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.
VFT Poland Sp. z o.o.
Viacon Polska Sp. z o.o.
Viamot LTD Sp. z o.o.
Vibracoustic Polska Sp. z o.o.
Victaulic Polska Sp. z o.o.
Victus-Emak Sp. z o.o.
Viessmann Sp. z o.o.
Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Vistal Konstrukcje Sp. z o.o.
Visteon Poland SA
Vitrosilicon SA
Vitroterm-Murów SA
VNH – Fabryka Grzejników Spółka z o.o.
Vobis SA
Voestalpine Rotec Sp. z o.o.
Voest-Alpine Technika Górnicza i Tunelowa Sp. z o.o.
Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o.
Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
Volvo Polska Sp. z o.o.
Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o.
W „Walcownia Rur Silesia” SA
„Węglosort” Sp. z o.o.
„Wichary Technologies” Sp. z o.o.
„Wodociągi Kępińskie” Sp. z o.o.
„Wodociągi Kieleckie” Spółka z o.o.
„Wodociągi” Sp. z o.o. Głuchołazy
„Wrozamet” SA
Wabco Polska Sp. z o.o.
WAGO ELWAG Sp. z o.o.
Wagony Świdnica SA
Walcownia Metali „Dziedzice” SA
Walcownia Metali Nieżelaznych Sp. z o.o.
Walcownia Rur Andrzej Sp. z o.o.
Walcownia Rur Silesia SA
Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” SA
Wamag SA
Warszawskie Centrum Expo XXI Sp. z o.o.
Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA SA
Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM”
Warszawskie Zakłady Zielarskie „Herbapol”
Warta Glass Jedlice SA
WAS-KRK Airport Services Sp. z o.o.
Wawel SA
Weber-Hydraulika Sp. z o.o.
Weibulls Poland Sp. z o.o.
Welding Alloys Polska Sp. z o.o.
WENDRE POLAND Sp. z.o.o.
Werner Kenkel Sp. z o.o.
Wezi-tec Sp. z o.o.
Węglokoks SA
Węglosort Sp. z o.o.
Wichary Technologies Sp. z o.o.
Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Wielkopolska Wytwórnia Żywności „PROFI” Sp. z o.o.
Wielton Trading Sp. z o.o.
Wienerberger Cegielnie Lębork Sp. z o.o.
WIKA Polska SA
Wilk Elektronik SA
WINDHUNTER – SERWIS Sp. z o.o.
Winkelmann Sp. z o.o.
Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. Sp.K.
WIRCOM Sp. z o.o.
Wix-Filtron Sp. z o.o.
Wodociągi i Kanalizacja Turawa Sp. z o.o.
Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.
Wodociągi Kępińskie Sp. z o.o.
Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.
Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.
Wodociągi Płockie Sp. z o.o.
Wodociągi Słupsk Sp. z o.o.
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna W-wa
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii we Wrocławiu
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Wojnarowscy Sp. z o.o.
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 SA
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2
Wojskowe Zakłady Mechaniczne SA
Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne Nr 5
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia SA
Wokas-Kopalnie Torfu Sp. z o.o.
WOSANA SA
Wózki Widłowe-ARTECH J.W.M. Hubczak-Sp. Jawna
Wrigley Poland Sp. z o.o.
WPBP Nr 2 „Wrobis” SA
Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” SA
Wrozamet SA
WSK Kraków Sp. z o.o.
WSK PZL Rzeszów SA
Wydawnictwa Naukowo – Techniczne P.P.
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne SA
Wydawnictwo Murator Sp. z o.o.
Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o.
Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „SPOŁEM” Kielce
Wytwórnia Filtrów „PZL-Sędziszów” SA
Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych „ATLAS”
Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych SA
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Rzeszów” SA
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Świdnik” SA
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Warszawa II SA
Wytwórnia Wyrobów Papierowych „WORWO” Sp. z o.o.
Wyższy Urząd Górniczy
X Xanthi Bogdan Matyja
Xella Polska Sp. z o.o.
XL ELECTRONIC R.Hipp, D.Szrejder Sp.j.
Y Ytong Polska Sp. z o.o.
Z Z.S.E. „Ospel” SA
Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne SA
ZAK SA
Zakład Aparatury Elektrycznej „WOLTAN” Sp. z o.o.
Zakład Armatury „Chemar” Sp. z o.o.
Zakład Ceramiki Budowlanej w Tubądzinie
Zakład Chemiczny „Silikony Polskie” Sp. z o.o.
Zakład Chemii Gospodarczej i Samochodowej „Kosmet-Rokita” Sp. z o.o.
Zakład Elementów Tłocznych i Konstrukcji Stalowych „Bumar-Łabędy” Sp. z o.o.
Zakład Energetyczny Białystok SA
Zakład Energetyczny Opole SA
Zakład Energetyczny Płock SA
Zakład Energetyczny Tarnów SA
Zakład Energetyczny Wałbrzych SA
Zakład Energetyczny Wrocław SA
Zakład Energetyczny ZEN Sp. z o.o.
Zakład Energetyki – Blachownia Sp. z o.o.
Zakład Energetyki NSK Iskra SA
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pabianice
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Starachowice
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Inowrocław
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Staszowie
Zakład Energo-Mechaniczny Sp. z o.o.
Zakład Farmaceutyczny ADAMED PHARMA SA
Zakład Gospodarki Komunalnej w Kurzętniku Sp. z o.o.
Zakład Gospodarki Lokalowej „Północ”
Zakład Gospodarki Odpadami SA w Bielsku-Białej
Zakład Górniczo-Energetyczny Janina Sp. z o.o.
Zakład Górniczo-Energetyczny Sobieski Jaworzno III
Zakład Handlowo-Usługowo-Produkcyjny „Dakol” Sp. z o.o.
Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie Sp. z o.o.
Zakład Maszyn Elektrycznych EMIT SA
Zakład Maszyn Górniczych GLINIK Sp. z o.o.
Zakład Mechaniczny „Siarkopol” Sp. z o.o.
Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.
Zakład Mechaniki i Elektroniki ZAMEL Sp.j.
Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.
Zakład Obróbki Aluminium „Zobal”
Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o.
Zakład Odmetanowania Kopalń „ZOK” Spółka z o.o.
Zakład Pomiarów i Prac Elektrycznych
Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej SA
Zakład Produkcji Obuwia „Lemigo” Mirosław Garbacz
Zakład Produkcyjno-Inżynieryjny „OMIS S.C.”
Zakład Produkcyjno-Remontowy Energetyki „Jedlicze” Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjno-Usługowy „Faste” Spółka Cywilna
Zakład Przemysłu Bawełnianego „Frotex” SA
Zakład Przerobu Złomu „Złomex” SA
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Łukosz Sp.j.
Zakład Remontowy Urządzeń Gazowniczych Sp. z o.o.
Zakład Remontów Elektrycznych oraz Instalatorstwo Elektryczne ELZAT Sp. z o.o.
Zakład Robót Górniczych Krosno Sp. z o.o.
Zakład Stolarki Budowlanej „CAL”
Zakład Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalny
Zakład Urządzeń Naftowych NAFTOMET Sp. z o.o.
Zakład Usług Elektroenergetycznych „El-Chem” Sp. z o.o.
Zakład Usług Elektrycznych – ENERGIA Zbigniew Elwertowski
Zakład Usług Sieciowych SIGMA Sp. Jawna Bednarek
Zakład Usługowo-Handlowy „NOVEX” Zbigniew Plinta
Zakład Usługowo-Produkcyjny „Komunalnik” Sp. z o.o.
Zakład Usługowo-Produkcyjny Emiter Sp.j.
Zakład Usługowo-Serwisowy „LabMatic” Sp. z o.o.
Zakład Utylizacji Odpadów Szpitalnych i Komunalnych
Zakład Utylizacji Odpadów w Katowicach
Zakład Walcowniczy „Profil” SA
Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” Sp. z o.o.
ZWiK Sp. z o.o. Łódź
ZWiK Spółka z o.o. Szczecin
Zakład Wzbogacania Węgla Julian Sp. z o.o.
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Zakłady „Lentex” SA
Zakłady Artykułów Technicznych „ARTECH” Sp. z o.o.
Zakłady Automatyki „Polna” SA
Zakłady Azotowe „Puławy” SA
Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach SA
Zakłady Budowlano-Mechaniczne „Bumet-Rokita” Sp. z o.o.
Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec” w Bolesławcu Sp. z o.o.
Zakłady Chemiczne „ANSER” Sp. z o.o.
Zakłady Chemiczne „Bochem” Sp. z o.o.
Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” SA
Zakłady Chemiczne „Organika – Sarzyna” SA
Zakłady Chemiczne „Organika-Azot” SA
Zakłady Chemiczne „Police” SA
Zakłady Chemiczne „Rokita” SA
Zakłady Chemiczne „Rudniki” SA
Zakłady Chemiczne „Siarkopol” Tarnobrzeg Sp. z o.o.
Zakłady Chemiczne „Tarnowskie Góry” w Tarnowskich
Zakłady Chemiczne „Wizów” SA
Zakłady Energetyczne Okręgu Radomsko-Kieleckiego SA
Zakłady Energetyki Cieplnej SA
Zakłady Farmaceutyczne „Polpharma” SA
Zakłady Górniczo – Metalowe „Zębiec” w Zębcu SA
Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław” SA
Zakłady Koksownicze „Zdzieszowice” Sp. z o.o.
Zakłady Magnezytowe „Ropczyce” SA
Zakłady Maszynowe „Hamech” P.P.
Zakłady Metalowe „Dezamet” SA
Zakłady Metalowe „POSTĘP” SA
Zakłady Mięsne „NETTER”
Zakłady Mięsne Madej & Wróbel Sp. z o.o.
Zakłady Mięsne MORLINY SA
ZNLE SA
ZNTK „Mińsk Mazowiecki” Sp. z o.o.
ZNTK „Paterek” SA
ZNTK w Łapach SA
Zakłady Odzieżowe „Bytom” SA
Zakłady Papiernicze SA Krapkowice
Zakłady Piwowarskie „Głubczyce” SA
Zakłady Płytek Ceramicznych „Przysucha” SA
Zakłady Płytek i Wyrobów Sanitarnych Jacek Pilch
Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA
Zakłady Produkcyjno-Remontowe Energetyki Poznań
Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Otmuchów” SA
Zakłady Przemysłu Cukierniczego Mieszko SA
Zakłady Przemysłu Gipsowego „Dolina Nidy” SA
Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Warszawie SA
Zakłady Przemysłu Wapienniczego Trzuskawica SA
Zakłady Remontowe Energetyki KATOWICE SA
Zakłady Sanitarne w Krakowie
Zakłady Sprzętu Sportowego „POLSPORT” Sp. z o.o.
Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o.
Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” SA
Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” SA
Zakłady Tworzyw Sztucznych „Gamrat” SA
Zakłady Tworzyw Sztucznych Nitron SA
Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych SA
Zakłady Urządzeń Komputerowych „ELZAB” SA
Zakłady Wapiennicze Lhoist Sp. z o.o.
ZAP Sznajder Batterien SA
Zarząd Dróg i Transportu w Krakowie
Zarząd Dróg Miejskich
Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego Geopoz
Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA
Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA
Zarząd Transportu Miejskiego W-wa
Zasada-Trans-Spedition Sp. z o.o.
ZASET Sp. z o.o.
Zelmer SA
Zentis Polska Sp. z o.o.
Zespół Ciepłowni Przemysłowych „Carbo-Energia” Sp. z o.o.
Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz SA
Zespół Elektrociepłowni Bytom SA
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja SA
Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin SA
Zespół Elektrowni Wodnych Porąbka-Żar SA
Zespół Rzeczoznawców Urządzeń Technicznych „AUTORYTET”
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce
Zespół Usług Inżynierskich TEKONA Polerowicz Zenon
Zespół Żłobków m. st. Warszawy
Zetkama SA
ZF Altana Pharma
Zibi SA
Ziołopex Sp. z o.o.
ZKE Dystrybucja Sp. z o.o.
ZM „Wiromet” SA
ZOMAR SA
Zott Polska Sp. z o.o.
ZPHU „Szron” Sp.j. M i D Klepczyńscy
ZPU Kazimierz Jońca Sp. z o.o.
ZPUE Holding Sp. z o.o.
ZPUE SA
ZPUH „PROJPOL”
ZREW SA
ZTS „Erg – Bieruń” SA
Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie
ZWS Silesia Sp. z o.o.
Ż Żywiecka Fabryka Sprzętu Szpitalnego „FAMED” SA

Newsletter


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

z informacjami o naszych projektach rozwojowych, spotkaniach, ofertach specjalnych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres [...] poczty elektronicznej informacji handlowych od OSiI EFFECT z siedzibą w Gliwicach, ul. Kozielska 137D, zgodnie z obowiązującym prawem polskim.
Administratorem podanych w formularzu danych osobowych [...] jest OSiI EFFECT. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług przez OSiI EFFECT. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Państwa dane nie będą udostępniane innym odbiorcom.