MY – ZAWSZE O KROK DO PRZODU

„Ze wszystkich rzeczy, które mogą mieć wpływ na przyszłość, wierzę iż rozwój osobisty ma wpływ największy. Możemy mówić o rozwoju sprzedaży, wzroście zysków czy aktywów, ale wszystko to prawdopodobnie się nie stanie bez osobistego rozwoju”.

Jim Rohn

Misja

• Nie boimy się wyzwań. Z pasją i entuzjazmem wspieramy rozwój naszych Klientów.

•                                                           My również stawiamy na rozwój!

• Stale rozwijamy się, by spełniać oczekiwania i gwarantować firmom stabilny wzrost.

Nasze wartości

Jakość
Profesjonalizm

Dokładamy starań, żeby efekty naszej pracy spełniały najwyższe standardy i przewyższały oczekiwania klientów.

Kreatywność,
Niezależność myślenia

Stale poszukujemy nowoczesnych rozwiązań i usprawnień do zastosowania w biznesie. Nigdy nie przestajemy myśleć o tym, jak zrobić coś lepiej, bardziej skutecznie.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za to, co robimy. Proponujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania oraz wykazujemy inicjatywę w prowadzonych projektach.

Odwaga

Z determinacją wdrażamy to, w co wierzymy, aby osiągnąć wspólne cele biznesowe. Mamy odwagę wskazywać innym właściwą drogę rozwoju.

Partnerstwo

Klient jest zawsze na pierwszym miejscu. Uwielbiamy pracę z ludźmi, mocno wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają w wyniku pracy zespołowej.

Współpraca

Budujemy dobre, długoterminowe relacje z klientami. Staramy się być uważni i wyczuleni na zgłaszane potrzeby. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Nasz zespół

• Joanna Jarosz-Opolka
    Joanna Jarosz-Opolka Dyrektor Zarządzający

„Powołując do życia EFFECT nie miałam biznesplanu, kapitału
i wsparcia z zewnątrz.

Miałam ambicję, wizję i wiarę, że się uda.
Dziś wiem, że to była dobra decyzja.
Postawiłam na kobiety, w nich drzemie ogromny potencjał, którego nie sposób lekceważyć”.

• AGNIESZKA CWIGON
    AGNIESZKA CWIGON Dyrektor Handlowy
  • Marta Drygas
    Marta Drygas Koordynator Działu Szkoleń Zamkniętych
  • AGNIESZKA KRÓL
    AGNIESZKA KRÓL Koordynator Działu Szkoleń Otwartych
  • Kinga Lalko-Smołka
    Kinga Lalko-Smołka Specjalista ds. szkoleń otwartych
  • AGNIESZKA WALAS
    AGNIESZKA WALAS specjalista ds. szkoleń otwartych
  • Jolanta Kłodos-Oczadły
    Jolanta Kłodos-Oczadły Specjalista ds. szkoleń otwartych
  • Katarzyna Skóra
    Katarzyna Skóra Specjalista ds. projektów szkoleń zamkniętych
  • Justyna Szastok
    Justyna Szastok Specjalista ds. projektów szkoleń zamkniętych
  • Anna Kowalczyk
    Anna Kowalczyk Dział Handlowy
  • Monika Krok
    Monika Krok Dział Handlowy
  • Adrianna Kubasik
    Adrianna Kubasik Dział Handlowy

My w liczbach

0 osobowy
zespół profesjonalnych doradców
0 km
przejechanych do klientów rocznie
zrealizowanych szkoleń w ciągu roku
0 filiżanek
kawy zamówionej dla klientów

Dlaczego warto nam powierzyć najbardziej
skomplikowane projekty szkoleniowe?

Jesteśmy partnerem dla największych korporacji, średnich i małych przedsiębiorstw oraz instytucji – uwzględniając specyfikę każdego z nich.

Jesteśmy wszechstronni – realizujemy szkolenia z Ekspertami – Praktykami z wszystkich obszarów.

Jesteśmy w czołówce firm z branży zarówno pod względem ilości przeszkolonych osób jak i ilości realizowanych projektów szkoleniowych.

Stawiamy na jakość – zero kompromisów Certyfikat ISO 9001:2009.

Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk.

4,87 w skali 1-5 – ocena zadowolenia naszych Klientów z udziału w szkoleniach.

Kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji złożonych, specjalistycznych projektów rozwojowych.

97% uczestników naszych szkoleń uważa, że jesteśmy firmą godną polecenia.

Przyjęliśmy Standardy Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.