12.12.2019 Wrocław 60 kazusów prawa pracy dla menedżerów

12 grudnia 2019r. – Q Hotel Plus Wrocław****
Wrocław, ul. Zaolziańska 2
www.qhotels.pl

Czterogwiazdkowy Q Hotel Plus Wrocław jest położony w centrum Wrocławia, 1,5 km od Rynku Starego Miasta i 800 metrów od dworca kolejowego Wrocław Główny. W obiekcie znajduje się modna restauracja Questa. Hotel został wyróżniony m.in. Certyfikatem jakości TripAdvisor 2016 oraz wyróżnieniem HRS Top Quality Hotel.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00, a kończą o godzinie 16.00.

Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i pomocnicze, certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych, przerwy kawowe, lunch. Parking płatny dodatkowo.

Cena szkolenia nie obejmuje noclegów. Podczas rezerwowania miejsca w hotelu prosimy o powołanie się na „Effect” – organizatora szkolenia. Dzięki temu korzystają Państwo z wynegocjowanych dla naszych Gości stawek hotelowych.