17-18.10.2019 Strategic sourcing

17-18 października 2019r. – Rezydencja Gubałówka****
Zakopane-Kościelisko, ul. Butorów 6
www.rezydencjagubalowka.pl

Rezydencja Gubałówka**** wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego, lokalizacja na szczycie Gubałówki. Zapewniamy komfort najwyższej klasy w nieskazitelnym stylu, bajeczne widoki, niezliczone trasy pieszych wędrówek, krystaliczne powietrze.
Do dyspozycji naszych Gości nowoczesna strefa Wellness, która oferuje basen, jacuzzi oraz kompleks saun.

Dojazd od Zakopanego:
kieruj się ul. Nowotarską w stronę ronda Romana Dmowskiego. Na rondzie pierwszy zjazd w ul. Powstańców Śląskich. Kontynuuj prosto wzdłuż ul. Nędzy-Kubińca. Skręć w prawo w ul. Salamandra. Na skrzyżowaniu skręć w prawo w ul. Butorów. Rezydencja Gubałówka znajduje się po lewej stronie.

Możliwe jest zakwaterowanie w hotelu na dzień przed rozpoczęciem szkolenia od godziny 16:00 bez dodatkowych opłat. Kolacja w tym dniu w godz. 18:00 – 22:00.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00.
Cena szkolenia wynosi 1290 zł brutto.
Cena szkolenia z zakwaterowaniem wynosi 1950 zł brutto.
Dla firm, które uczestniczyły w naszych szkoleniach cena wynosi 1890 zł brutto.
Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 250 zł brutto.

Cena szkolenia z zakwaterowaniem obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i pomocnicze, konsultacje indywidualne z wykładowcą, certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych, zakwaterowanie (2 noclegi w komfortowych pokojach dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TVSAT, telefon, Internet), pełne wyżywienie, przerwy kawowe, atrakcyjne zorganizowanie czasu wolnego, korzystanie z  nowoczesnej strefy Wellness. Parking hotelowy bez dodatkowych opłat.