21-22.03.2019 MENEDŻER DOSKONAŁY

21-22 marca 2019 roku – Hotel Uniejów ****ecoActive&Spa
Uniejów, ul. Bł. Bogumiła 32
www.hoteluniejow.pl

Hotel Uniejów**** ecoActive&Spa unikatowy 4 gwiazdkowy hotel, położony w centrum urokliwego termalnego Uzdrowiska Uniejów. Kameralny, położony na skarpie nad rzeką Wartą z urokliwym widokiem z pokoi hotelowych na rzekę, panoramę uniejowskich term, zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich. Do dyspozycji Gości basen, sauna i drewniane balie z gorącymi wodami termalnymi w tym 2 balie na tarasie w hotelowym ogrodzie.

Doskonała lokalizacja w samym centrum Polski:

Z centrum Poznania autostradą A2: 153 km (1h 30 min. jazdy)
Z centrum Warszawy autostradą A2: 170 km (1h 45 min. jazdy)
Z centrum Łodzi, Kalisza, Konina, Kutna: około 60 km i 1 godzina jazdy
Z Włocławka, Płocka, Piotrkowa Trybunalskiego: około 100 km i 1h 30 min. jazdy

Możliwe jest zakwaterowanie w hotelu na dzień przed rozpoczęciem szkolenia od godziny 16:00 bez dodatkowych opłat. Kolacja w tym dniu w godz. 18:00 – 22:00.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00.
Cena szkolenia z zakwaterowaniem wynosi 1899 zł brutto.
Dla firm, które uczestniczyły w naszych szkoleniach cena wynosi 1849 zł brutto.
Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 250 zł brutto.

Cena szkolenia z zakwaterowaniem obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i pomocnicze, konsultacje indywidualne z wykładowcami, certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych, zakwaterowanie (dwa noclegi w komfortowych pokojach dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TVSAT, telefon, Internet), pełne wyżywienie, przerwy kawowe, zorganizowanie czasu wolnego, korzystanie z Centrum Wellness, parkingu hotelowego.