6.12.2019 Łódź 60 kazusów prawa pracy dla menedżerów

6 grudnia 2019r. – Hotel Tobaco***
Łódź, ul. Kopernika 64
GPS: N 51,76 E 19,44

Hotel Tobaco*** butikowy obiekt położony w ścisłym centrum Łodzi, w bliskim sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej i Manufaktury. Hotel powstał w dawnej fabryce wełny, był wielokrotnie nagradzany za designerskie wnętrza i nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Na terenie hotelu do dyspozycji Gości bezpłatna strefa relaksu (sauna fińska i mini siłownia).

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00, a kończą o godzinie 16.00.

Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i pomocnicze, certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych, przerwy kawowe oraz lunch.

Cena szkolenia nie obejmuje noclegów i parkingu. Służymy pomocą w rezerwacji noclegów.

Praktyczne informacje dotyczące dojazdu i parkowania:

• Na ulicy Kopernika postawiony jest zakaz wjazdu, nie dotyczy on jednak wjazdów docelowych (w tym do hotelu).
  • Proszę na parking hotelowy wjeżdżać bramą 64 (oznaczona różowymi flagami TOBACO), nie 62 – to brama do Tobaco Park (osiedle mieszkaniowe).
  • Goście wjeżdżając na parking hotelowy powinni pobrać bilet parkingowy, który należy okazać w recepcji hotelowej (przed wyjazdem z terenu hotelu).
  • Bezpłatny parking możliwy przed hotelem, na ulicy Kopernika.