6-7.06.2019 KUPIEC DOSKONAŁY

6-7 czerwca 2019r. – Hotel Crocus****Wellness&SPA
Zakopane, Chałubińskiego 40
www.hotelcrocus.pl

Hotel Crocus****Wellness&SPA – nowoczesny i elegancki hotel położony w pobliżu Wielkiej Krokwi, niedaleko Krupówek. Idealnie łączy klasyczną tradycję z luksusem.  Do dyspozycji Gości SPA i Centrum Odnowy Biologicznej z basenem, sauną, wanną z hydromasażem i łaźnią parową.

Możliwe jest zakwaterowanie w hotelu na dzień przed rozpoczęciem szkolenia od godziny 16:00 bez dodatkowych opłat. Kolacja w tym dniu w godz. 19:00 – 21:00.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00.
Cena szkolenia wynosi 1240 zł brutto.
Cena szkolenia z zakwaterowaniem wynosi 1690 zł brutto.
Dla firm, które uczestniczyły w naszych szkoleniach cena wynosi 1640 zł brutto.
Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 250 zł brutto.

Cena szkolenia z zakwaterowaniem obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i pomocnicze, konsultacje indywidualne z trenerem, certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych, zakwaterowanie (2 noclegi w nowoczesnych pokojach dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TVSAT, telefon, bezpłatny Internet), pełne wyżywienie, przerwy kawowe, atrakcyjne zorganizowanie czasu wolnego. Korzystanie z Centrum Wellness, parkingu hotelowego.