25.10.2018 DOKUMENTACJA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W FIRMIE ZGODNIE Z NAJNOWSZYMI WYMOGAMI PRAWNYMI RODO

In

25 października 2018r. – Centrum Konferencyjne Golden Floor Warszawa, Al. Jerozolimskie 123A www.warszawa.goldenfloor.pl Centrum Konferencyjne Golden Floor (budynek Millenium Plaza 15 piętro) – nowoczesne Centrum Konferencyjne usytuowane w ścisłym centrum Warszawy (800 metrów od dworca Warszawa Centralna). Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00, a kończą o godzinie 16.00. Cena szkolenia wynosi 550 zł brutto. Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i pomocnicze, certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych, przerwy kawowe, lunch. Parking płatny dodatkowo. Cena szkolenia nie obejmuje noclegów. W przypadku konieczności rezerwacji noclegów rekomendujemy korzystanie z usług pobliskiego (100m) Hotelu Golden Tulip Warszawa Centrum**** www.goldentulipwarsawcentre.com lub Hotelu Campanile*** Warszawa www.campanile.com w cenach wynegocjowanych przez EFFECT.