Business English

Data i miejsce szkoleniaTytuł szkolenia

Perfecting business communication skills

- emails, letters - language workshops for people using English at work. Warsztaty językowe dla osób prowadzących korespondencję biznesową w języku angielskim

dynamic presentations

- how to give a professional presentation in English? Specialized language workshops for professionals preparing presentations in English. Specjalistyczne warsztaty językowe dla osób prowadzących prezentacje w języku angielskim.

Cultural differences in business – Różnice kulturowe w biznesie

- różnice kulturowe w biznesie - specjalistyczne warsztaty dla osób pracujących w międzynarodowych zespołach lub delegowanych do pracy za granicę i wykorzystujących język angielski jako codzienne narzędzie pracy

Speaking for impact – tips tools techniques for speeches and presentations

- techniki zwiększające siłę prezentacji i wystąpień publicznych w języku angielskim

English for human resources – Recruitment and selection

- warsztaty językowe dla Menedżerów i Specjalistów HR

ENGLISH FOR MEETINGS

- warsztaty językowe dla Specjalistów, Menedżerów, Asystentów Menedżerów przygotowujących, prowadzących i uczestniczących w spotkaniach biznesowych prowadzonych w języku angielskim

ENGLISH FOR THE AUTOMOBILE INDUSTRY

- specjalistyczne warsztaty językowe dla specjalistów branży automotive

ENGLISH FOR THE ENERGY INDUSTRY

- warsztaty językowe dla specjalistów branży energetycznej

ENGLISH FOR LOGISTICS

- specjalistyczne warsztaty językowe dla logistyków

ENGLISH FOR THE HOTEL INDUSTRY

- warsztaty językowe dla specjalistów branży hotelarskiej

WRITING EFFECTIVE REPORTS

- specjalistyczne warsztaty językowe dla osób przygotowujących biznesowe sprawozdania w języku angielskim

TELEPHONING IN ENGLISH

- specjalistyczne warsztaty językowe dla osób prowadzących rozmowy telefoniczne w języku angielskim

POWER OF PERSUASION

- specialized language workshop for professionals conducting negotiations in English. How to recognize and implement important rules of persuasion

Business English Kurs / Angielski biznesowy


Angielski biznesowy na wysokim poziomie bardzo często decyduje o przewadze konkurencyjnej wielu przedsiębiorstw. Właśnie dlatego proponujemy warsztatowe kursy business English organizowane w małych grupach. Dzięki temu zapewniamy uczestnikom praktyczny trening biznesowego angielskiego. Podczas naszych kursów business English każdy ma możliwość zadawania pytań oraz doskonalenia sprawności językowych w konkretnej branży.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę specjalistycznych szkoleń prowadzonych w języku angielskim z zakresu organizacji spotkań biznesowych, negocjacji z partnerami zagranicznymi, prezentacji i wystąpień publicznych, korespondencji handlowej oraz rozmów telefonicznych. Różnice kulturowe w biznesie i negocjacjach to cieszące się niezmienną popularnością warsztaty, które pomagają radzić sobie z wielokulturowością w pracy zawodowej.
Zapraszamy do udziału w kursach business english skierowanych do Działów HR, Inżynierów, specjalistów branży hotelarskiej, motoryzacyjnej i energetycznej. 

Newsletter


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

z informacjami o naszych projektach rozwojowych, spotkaniach, ofertach specjalnych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres [...] poczty elektronicznej informacji handlowych od OSiI EFFECT z siedzibą w Gliwicach, ul. Kozielska 137D, zgodnie z obowiązującym prawem polskim.
Administratorem podanych w formularzu danych osobowych [...] jest OSiI EFFECT. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług przez OSiI EFFECT. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Państwa dane nie będą udostępniane innym odbiorcom.