http://144.76.189.48/pdf-new.php?url=https://effect.edu.pl/szkolenia-dla-dzialu-zakupow/zaawansowane-gry-negocjacyjne

Szkolenie Zaawansowane gry negocjacyjne

– jak rozpoznać podstępne taktyki i strategie stosowane przez zawodowych negocjatorów?

„Kluczem do zwycięstwa w wojnie
jest kontrolowanie przebiegu wydarzeń.”

Podejmij wyzwanie i weź udział w wyjątkowym szkoleniu wspierającym warsztat negocjatorów o umiejętności rozpoznawania gier i taktyk stosowanych przez zawodowych negocjatorów.

CELE I KORZYŚCI

CELE I KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU:

• udział w grach, których wynik jest nieprzewidywalny jak rezultat realnych negocjacji
• umiejętność analizy stanowisk negocjacyjnych
• znajomość i rozpoznawanie gier stosowanych przez doświadczonych negocjatorów
• umiejętność stosowania adekwatnych taktyk w odniesieniu do gry
• czytanie z człowieka
• strategiczne spojrzenie na negocjacje

PROGRAM

PROGRAM SZKOLENIA:

1. Podejście dystrybucyjne w negocjacjach – jak dzielić zasoby o ograniczonym charakterze? Komu ile? Ostra rozbieżność interesów  – gry o sumie zerowej

 • Gry oraz diagramy przesunięć
 • Punkty siodłowe oraz dominacje
 • Maksimin i mini maks
 • Strategie mieszane
 • Rozwiązania gier w strategiach mieszanych
 • Warunki istnienia punktów siodłowych
 • Ogólna metoda rozwiązania gier (2×2) w strategiach mieszanych
 • Rozwiązania gier typu (mx2) i (2xn)
 • Rozwiązania dowolnych gier o sumie zerowej

2. Podejście integracyjne – podejście poszukiwania obustronnych korzyści, budowanie wartości wspólnych, dodanych, twórcze interpretacje opcji

 • Dominacje
 • Równowagi Nasha
 • Kooperacja czy zdrada: dylemat więźnia
 • Współpraca się opłaca – turnieje Axelroda
 • Strategie wyrównujące i twierdzenie Nasha
 • Optymalność w sensie Pareto

3. Impas w negocjacjach – taktyczny lub realny kryzys rozmów, sygnały zbliżania się, techniki przełamywania impasu, błędy zwiększające impas

4. Strategie i taktyki o charakterze agresywnym: budowanie napięcia, atak personalny, oferta bezwarunkowa, prowokacje, manipulacja czasem
5. Strategie i taktyki o charakterze kooperacyjnym: budowanie autorytetu, określanie granic negocjacyjnych,  zwiększanie siły i ograniczanie słabości

6. Negocjacje trudne – partner agresywny, sztywny, niezadowolony; język żądań i konfrontacji, duża asymetria pozycji negocjacyjnych,  oferta eksplodująca, ingracjacje i deinfluentyzacja

7. Strategie i taktyki negocjacji
Zmienne negocjacyjne – manipulowanie ustępstwami
Strategia szachowa
Taktyki negocjacyjne

WYKŁADOWCA

WYKŁADOWCĄ NA SZKOLENIU BĘDZIE:

Olga Borgieł

Doświadczony trener i negocjator. Prowadziła, współprowadziła i konsultowała projekty negocjacyjne o wartości do 160 mln PLN. Obecnie jest doradcą negocjacyjnym w zakresie strategii i wpływu, coachem negocjatorów, prowadzi treningi dla negocjatorów oparte na best practices. Posiada doświadczenie negocjacyjne zarówno ze strony sprzedażowej, jak i zakupowej w branżach takich jak: FMCG, produkcja, finanse, inwestycje.

Należy dzisiaj do czołówki trenerów w Polsce. Psycholog, certyfikowany trener TTT University of Wales, Personal Coaching The Coaching Academy, London, Trener The Training Associates, jednej z największych firm szkoleniowych na świecie.

Łącznie przeprowadziła ponad 400 projektów szkoleniowych z zakresu negocjacji, perswazji, komunikacji i wpływu oraz technik antymanipulacji dla organizacji komercyjnych, rządowych i samorządowych takich jak m.in.: ING Bank Śląski SA, BRE Bank SA, Kredyt Bank SA, PKO BP SA, PKO SA, organizacji rynkowych m. in. PGE, PGNiG, KGHM, Polkomtel, P4, BWI, Nexteer, Man, Skanska, Mirbud, Volvo, General Motors, Isuzu, Magna Polska, Star Foods Ltd., Danone, Netia, Delphi, Schneider Electric, Air Products Polska, Messer Polska, CJ Internationale, ICF Polfa Rzeszów, Polfa Łódź, Grupa Orlen, Vienna Insurance Group oraz organizacji rządowych i samorządowych: Narodowy Bank Polski, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, ZUS, Urzędy Miast, Urzędy Marszałkowskie.
W swojej bogatej karierze przeszkoliła kilka tysięcy osób: menedżerów, kupców i handlowców na treningach opartych na autentycznych sytuacjach negocjacyjnych oraz aktywnej, treningowej formule kształcącej najwyższe kompetencje negocjacyjne. Prowadzi szkolenia na poziomie Basic, Medium i Advanced.

Praktyczną jakość szkoleń potwierdzają uczestnicy – najwyższe oceny za przydatność w rozwoju i wzrost kompetencji negocjacyjnych.

Pełniła funkcję merytorycznego lidera projektu w zakresie zarządzania zespołem i rozwoju menedżerskiego, który obejmował ponad 5 tysięcy osób – kadry zarządzającej i kierowniczej.
Od 1998 roku zajmuje się projektami z zakresu Assessment Centre i Development Centre obejmującymi ocenę i rozwój kadry kierowniczej i zarządzającej w organizacjach.
Prowadzi niezależne projekty coachingowe dla kadry menedżerskiej opierające się na ideach socjo-kognitywistycznych (rozwój osobisty, samo-świadomość, motivation management) i konsultacyjne (komunikacja wewnętrzna w firmie).
W ramach współpracy realizuje złożone sesje AC / DC na stanowiska menedżerskie, handlowe i wysokospecjalistyczne.

METODY

METODY PROWADZENIA WARSZTATÓW:

Praktyczne warsztaty + trening umiejętności.

Mini wykłady, scenki sytuacyjne, analiza case study, odgrywanie ról, ćwiczenia komunikacyjne w parach, gry grupowe, dyskusja moderowana, buzz, burza mózgów, testy, autodiagnoza, informacje zwrotne dla uczestników od trenera.

ADRESACI

SZKOLENIE ADRESOWANE JEST DO:

 • osób zajmujących stanowiska menedżerskie w obszarze sprzedaży, kierujących zespołem przedstawicieli handlowych i skoncentrowanych na ciągłym doskonaleniu i podnoszeniu efektywności działań handlowców.
 • menedżerów prowadzących własne przedsiębiorstwa związane ze sprzedażą i handlem.
ORGANIZACJA

SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ W TERMINIE:

28-29 września 2017r. – Hotel LOGOS ***
Zakopane, ul. Grunwaldzka 10
www.logos-zakopane.pl

Hotel Logos*** znakomity, zupełnie nowy hotel, położony w samym centrum Zakopanego, zaledwie 300 metrów od Krupówek. To wyjątkowe miejsce o wysokim standardzie i niepowtarzalnej atmosferze będące połączeniem regionalnego stylu architektonicznego i nowoczesnego wystroju z elementami folkloru góralskiego. Do dyspozycji Gości jacuzzi, sauny, centrum kardio, siłownia.

Możliwe jest zakwaterowanie w hotelu na dzień przed rozpoczęciem szkolenia od godziny 16:00 bez dodatkowych opłat. Kolacja w tym dniu w godz. 18:00 – 22:00.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00.
Cena szkolenia wynosi 1690 zł brutto.
Dla firm, które uczestniczyły w naszych szkoleniach cena wynosi 1640 zł brutto.
Cena szkolenia bez zakwaterowania wynosi 1190 zł brutto.
Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 200 zł brutto.

Cena szkolenia obejmuje: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i pomocnicze, konsultacje indywidualne z wykładowcami, certyfikat o podwyższeniu kwalifikacji zawodowych, zakwaterowanie (dwa noclegi w komfortowych pokojach dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TVSAT, telefon, Internet), pełne wyżywienie, przerwy kawowe, atrakcyjne zorganizowanie czasu wolnego, korzystanie z jacuzzi, sauny, centrum kardio, siłowni. Parking hotelowy w cenie szkolenia.

OCENY UCZESTNIKÓW WCZEŚNIEJSZEJ EDYCJI SZKOLENIA:

POZIOM PRZYGOTOWANIA WYKŁADOWCY DO ZAJĘĆ:
96%
ZAANGAŻOWANIE WYKŁADOWCY W PROWADZENIE SZKOLENIA
100%
UMIEJĘTNOŚĆ PRZEKAZYWANIA WIEDZY PRZEZ WYKŁADOWCĘ:
96%

MIEJSCE SZKOLENIA

Hotel Logos***
1mlogos-zakopane27logos-zakopane20

Hotel Logos***

ZAPYTAJ O TERMIN SZKOLENIA

  TERMIN:
  MIEJSCE:
  HOTEL:

  Hotel Logos***
  CENA: ZŁ (BRUTTO)

  KARTA ZGŁOSZENIA

  OŚWIADCZENIE ZW. Z VAT

   KONSULTANT


   KINGA LALKO-SMOŁKA
   KOORDYNATOR DZIAŁU SZKOLEŃ OTWARTYCH

   tel: +48 32 33 55 150
   mobile: +48 662 297 689
   e-mail: effect@effect.edu.pl

   AGNIESZKA WALAS
   SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ OTWARTYCH

   tel: +48 32 33 55 153
   mobile: +48 608 577 231
   e-mail: effect@effect.edu.pl

   OPINIE KLIENTÓW


   • Rozwijamy się każdego dnia, by gwarantować korzyści Twojej firmie.

   • Zostań kolejnym zadowolonym klientem i zyskaj przewagę dzięki nabytym umiejętnościom.

   • Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, zaangażuj mnie, a zrozumiem.

    Konfucjusz
   • "Istotne znaczenie dla procesu utrwalania wiedzy przekazywanej na szkoleniu miały ciągłe dyskusje uczestników, treningi, analizy przypadków, burza mózgów oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniami. [...] Chcielibyśmy zrekomendować Effect wszystkim firmom, które nie miały jeszcze przyjemności z Państwem współpracować."

    Nazwa firmy Jan Kowalski
   • "Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny. Wysoki poziom wiedzy wykładowcy oraz odpowiednia jakość merytoryczna otrzymanych materiałów dydaktycznych. Myślę, że zdobyta wiedza będzie wykorzystywana w mojej pracy".

    Powiatowy Urząd Pracy Patrycja

   Newsletter


   BĄDŹ NA BIEŻĄCO

   z informacjami o naszych projektach rozwojowych, spotkaniach, ofertach specjalnych.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres [...] poczty elektronicznej informacji handlowych od OSiI EFFECT z siedzibą w Gliwicach, ul. Kozielska 137D, zgodnie z obowiązującym prawem polskim.

    Administratorem podanych w formularzu danych osobowych [...] jest OSiI EFFECT. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług przez OSiI EFFECT. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Państwa dane nie będą udostępniane innym odbiorcom.