Ochrona
Danych Osobowych
Data i miejsce szkoleniaTytuł szkolenia
21.06.2018 rok
Katowice
Park Inn by Radisson Katowice ****

DOKUMENTACJA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W FIRMIE Z UWZGLĘDNIENIEM NAJNOWSZYCH WYMOGÓW PRAWNYCH (RODO)

- warsztaty praktyczne w dostosowaniu i wypełnianiu dokumentacji zgodnie z RODO. Przygotowanie od podstaw/dostosowanie do nowych wymogów dokumentacji krok po kroku.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W DZIAŁALNOŚCI PRZEDSIĘBIORCY – POWAŻNE ZMIANY PRZEPISÓW

- praktyczne szkolenie dostosowawcze

OCHRONA DÓBR OSOBISTYCH, PRYWATNOŚCI I DANYCH OSOBOWYCH PRACOWNIKÓW

- prawo do zapomnienia - warsztaty dla pracodawców i przedstawicieli związków zawodowych

Szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych


W tej sekcji zgromadziliśmy szkolenia i warsztaty związane z ochroną danych osobowych w organizacji. Poświęcamy tu uwagę takim kwestiom jak zgłaszanie zbiorów danych osobowych do GIODO, przekazanie wskazówek dla przedsiębiorców związanych z wdrożeniem polityki ochrony danych osobowych w organizacji czy wreszcie analiza praktycznych przypadków. Na naszych szkoleniach szczegółowo omawiamy także wszelkie zmiany w ustawie o ochronie danych osobowych. Zapraszamy na szkolenia wszystkie osoby chcące rozwiać wątpliwości przed ewentualnymi kontrolami GIODO i PIP.

Newsletter


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

z informacjami o naszych projektach rozwojowych, spotkaniach, ofertach specjalnych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres [...] poczty elektronicznej informacji handlowych od OSiI EFFECT z siedzibą w Gliwicach, ul. Kozielska 137D, zgodnie z obowiązującym prawem polskim.
Administratorem podanych w formularzu danych osobowych [...] jest OSiI EFFECT. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług przez OSiI EFFECT. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Państwa dane nie będą udostępniane innym odbiorcom.