Data i miejsce szkoleniaTytuł szkolenia

RODO w 2019 roku

- najnowsze przepisy uzupełniające RODO i praktyka stosowania prawa.

Dokumentacja ochrony danych osobowych w firmie z uwzględnieniem najnowszych wymogów prawnych (rodo 2018)

- warsztaty praktyczne w dostosowaniu i wypełnianiu dokumentacji zgodnie z RODO. Przygotowanie od podstaw/dostosowanie do nowych wymogów dokumentacji krok po kroku.

Kontrola trzeźwości w pracy – pytania i wątpliwości pracodawców!

- 50 palących problemów, które musisz znać wdrażając procedury wewnętrzne w firmie! Nowe rewolucyjne uprawnienia pracodawców. Zasady i granice kontroli, zmiany w dokumentach wewnętrznych, rola związków zawodowych, zasady przetwarzania danych osobowych. Kontrola trzeźwości pracownika zdalnego.

RODO dla Menedżerów

- ochrona danych osobowych w miejscu pracy. Niezbędnik dla pracodawców i zarządzających pracownikami

- praktyczne szkolenie dostosowawcze

Ochrona dóbr osobistych, prywatności i danych osobowych pracowników

- prawo do zapomnienia - warsztaty dla pracodawców i przedstawicieli związków zawodowych

Szkolenia i kursy ochrona danych osobowych i rodo

Zapewniamy praktyczne szkolenia i kursy w zakresie ochrony danych osobowych i RODO. Nasi trenerzy gwarantują gotowe rozwiązania oraz prezentują aktualne orzecznictwo, wzory dokumentacji i procedury RODO dotyczące przetwarzania danych osobowych i przechowywania dokumentacji w formie elektronicznej i papierowej. Dzięki temu od ręki zapewnisz swojej firmie bezpieczeństwo danym szczególnie chronionym. Tym samym spełnisz wymagania Rodo oraz unikniesz konsekwencji prawnych.
Wybierz nasze szkolenia i kursy w zakresie ochrony danych osobowych i RODO:
Szkolenie Dokumentacja ochrony danych osobowych w firmie z uwzględnieniem najnowszych wymogów prawnych (RODO)
Szkolenie Ochrona danych osobowych w działalności przedsiębiorcy – poważne zmiany przepisów
Szkolenie Ochrona danych osobowych w placówkach medycznych
Szkolenie Ochrona danych osobowych zmiany 2018
Szkolenie Ochrona danych osobowych w biurze rachunkowym