Szkolenia

Data i miejsce szkoleniaTytuł szkolenia

Dokumentacja ochrony danych osobowych w firmie z uwzględnieniem najnowszych wymogów prawnych (rodo 2018)

- warsztaty praktyczne w dostosowaniu i wypełnianiu dokumentacji zgodnie z RODO. Przygotowanie od podstaw/dostosowanie do nowych wymogów dokumentacji krok po kroku.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W DZIAŁALNOŚCI PRZEDSIĘBIORCY – POWAŻNE ZMIANY PRZEPISÓW

- praktyczne szkolenie dostosowawcze

OCHRONA DÓBR OSOBISTYCH, PRYWATNOŚCI I DANYCH OSOBOWYCH PRACOWNIKÓW

- prawo do zapomnienia - warsztaty dla pracodawców i przedstawicieli związków zawodowych

Szkolenia i kursy ochrona danych osobowych i rodo

Zapewniamy praktyczne szkolenia i kursy w zakresie ochrony danych osobowych i RODO. Nasi trenerzy gwarantują gotowe rozwiązania oraz prezentują aktualne orzecznictwo, wzory dokumentacji i procedury RODO dotyczące przetwarzania danych osobowych i przechowywania dokumentacji w formie elektronicznej i papierowej. Dzięki temu od ręki zapewnisz swojej firmie bezpieczeństwo danym szczególnie chronionym. Tym samym spełnisz wymagania Rodo oraz unikniesz konsekwencji prawnych.
Wybierz nasze szkolenia i kursy w zakresie ochrony danych osobowych i RODO:
Szkolenie Dokumentacja ochrony danych osobowych w firmie z uwzględnieniem najnowszych wymogów prawnych (RODO)
Szkolenie Ochrona danych osobowych w działalności przedsiębiorcy – poważne zmiany przepisów
Szkolenie Ochrona danych osobowych w placówkach medycznych
Szkolenie Ochrona danych osobowych zmiany 2018
Szkolenie Ochrona danych osobowych w biurze rachunkowym